Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč chce Macura dostat Bartošovou do své sekty: Manipulace a ohrožování labilní zpěvačky, které nemají obdoby

Zdeněk Macura založil sektu, o které tvrdí, že s náboženstvím nemá
nic společného. Uf.
Zdroj: facebook.com

Zdeněk Macura (39), který už několik měsíců intenzivně žije pouze pro Ivetu Bartošovou (47), se konečně dočkal okamžiku, kdy může rozehrát svůj part ochránce a spasitele. I když Macura tvrdí, že jeho úmysly jsou čistší než křišťál a jde mu jen o dobro Ivety, před časem založil politickou stranu Ježíš je Pán, s podtitulkem Nechme se vést Duchem Svatým a ať je Ježíš naším Pánem. Podle Blesk.cz Macura tvrdí, že jde o nenáboženský projekt, což ale musel říct jen při velké horečce.

Přečtěte si pět důvodů, proč si zřejmě Macura Bartošovou vyhlédl jako ideální ovečku a následovkyni jeho hnutí.

  1. Iveta se dá lehce zmanipulovat. Stačí si připomenout příběh z roku 1994, kdy ji údajně věznil Roman Tříska, který ji měl balit do alobalu, přivazoval k topení a opakovaně znásilňoval. Navíc jí namluvil, že je někým neustále sledována.
  2. Iveta nedokáže být sama. To je ideální příležitost pro sektu, která dokáže vytvořit iluzi „rodiny“, kde se mají všichni rádi.
  3. Iveta si myslí, že jí nikdo nerozumí. Členové sekty dokážou dlouho naslouchat, jen aby jedince do svého hnutí naverbovali.
  4. Iveta potřebuje alkohol a tlumicí léky. Sekta ji dokáže přesvědčit, že ji těchto neduhů zbaví tak, aby netrpěla, což je samozřejmě lež.
  5. Iveta potřebuje řád. Celodenní povalování v uhříněveském domě rozhodně její psychice nesvědčí. Sekta by se jí jistě snažila dopřát řád v podobě pravidelných modliteb a mnoha prací pro náboženské hnutí.

Související články

Další články