Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč byste se měli radovat z toho, když vám dá šéf padáka!

Konečně si můžete povolit kravatu!
Zdroj: archiv
Co si budeme povídat. Peníze jsou fajn, ale rozhodně nejsou všechno. A pokud nejste masochista, tak jednoho dne dojdete k závěru, že ani dobře placená práce nenahradí tvůrčí a inspirativní prostředí.

Průměrný člověk pracuje 8 hodin, 8 hodin spí a 8 hodin „žije“. Není to málo? Dělejte to, co vás baví, a žijte 16 hodin denně!

Tohle je 5 důvodů, proč nastal právě teď čas otevřít padák a vyskočit ze své hloupé a nudné práce vstříc lepším zítřkům!

1. Šéf

Práce vás baví, ale šéf je debil? V tomto případě berte padáka jako vysvobození, ne jako ránu pod pás. Když nejste úplné jelito, práci si jistě najdete i jinde!

2. Odstupné

Padák, nebo výpověď? Samozřejmě padák, protože máte většinou nárok na 3 měsíce odstupného. Snáze vydělané peníze si jen stěží představíte!

3. Lepší nabídka

Kdybyste nedostali padáka, nikdy by se vám nedostalo lepší nabídky! Všechno zlé je přece k něčemu dobré. (Těm, co skončili na pracovním úřadě, se omlouváme.)

4. Stereotyp

Celý život se motáte kolem elektroniky? Jedině padák vám zajistí zcela jiné odvětví. Samozřejmě ne vždy.

5. Zlatý padák

Zlatý padák se týká zejména vrcholných manažerů, kteří by na takovouto astronomickou částku vydělávali dlouhá léta. Jinými slovy, rychlé prachy!

Související články

Další články