Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

5 českých celebrit, které propadly drogám: Z koho udělal fet naprostou trosku?

Michal Penk
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Informovali jsme vás o tajemství, které Bára Basiková (50) tajila čtvrt století. Až teď se přiznala, že ve svých pětadvaceti brala pervitin.

Kdo další v českém šoubyznysu drogám propadl?

Michal Penk (45)

Kdysi úspěšný zpěvák se stal obětí pervitinu. Prodělal několik psychóz, uchýlil se dokonce k víře a po několika letech, kdy s drogou zápasil, je prý čistý. Některá média ale uvádějí, že Penk závislosti opět propadl a dokonce fyzicky napadá svou přítelkyni.

Tereza Pergnerová (38)

Moderátorka, která si získala davy obdivovatelů svým pozdravem „Čágo belo“ v hudební hitparádě, jíž moderovala, nezvládala slávu a nápor svého otce Eduarda Pergnera. Drogy vyzkoušela téměř všechny, dostala se až do stádia, kdy heroin užívala i jako těhotná. Vydělané peníze téměř všechny utratila a potloukala se všelijak. Po letech dostala opět šanci k moderování reality show VyVolení a dalším projektům. Užívání heroinu ale zanechalo na jejím těle obrovské stopy. Tereza má téměř zničené nehty, špatnou kůži na obličeji a podlomené zdraví.

Dan Bárta (43)

Zpěvák se se svou dřívější závislostí už netají. Sám přiznal, že si prošel obdobím, kdy byl extrémně slavný a začal propadat depresím, které řešil šňupáním pervitinu. Čtyři roky ho ovládala droga a z jejích spárů se dostal zpěvák sám.

Martin Kocián (36)

Bývalá hvězda kapely Lunetic neunesla slávu, která před lety zasáhla český boyband. Kocián propadl pervitinu a kdysi prohlásil, že za drogy utratil kolem sedmi miliónů Kč. V dnešní době je Martin čistý a má rodinu.

Související články

Další články