Lady Gaga

Extravagantní zpěvačku znásilnil v devatenácti letech hudební producent. Z děsivého zážitku se vyzpívala v písni Swine, kde chtěla vypustit všechen svůj nahromaděný vztek. O svém znásilnění Lady Gaga (30) poprvé promluvila před dvěma lety v rádiu.

Oprah Winfrey

Oprah je nejznámější a nejlépe placená americká moderátorka. Roky vede vlastní show, kam si zve celebrity i hosty „z lidu“. Znásilněna byla v devíti letech (!) jedním ze svých příbuzných. Z příšerného zážitku se dávala dlouho dohromady, ale nyní má dost sil pomáhat dalším obětem násilí.

Teri Hatcher

Trauma z dětství má i herečka ze Zoufalých manželek Teri Hatcher. V pouhých pěti letech ji sexuálně obtěžoval a znásilnil její vlastní strýc. Svědčila proti němu dospělá, až v roce 2002, a násilník byl odsouzen na 14 let vězení.

Kesha

V Americe nedávno zuřily celebrity kvůli verdiktu nad zpěvačkou Keshou. Ta se chtěla dostat ze spárů svého producenta a odstoupit od smlouvy. Nebylo jí to dovoleno a musí pro něj nadále zpívat se zákazem na vlastních projektech. Navíc ji zmíněný muž, který si říká Dr. Luke, měl několikrát znásilnit. Zpěvačka je od rozsudku zhroucená, on obvinění odmítá.

Shia LaBeouf

Mysleli jste si, že znásilnění se týká jenom žen? Tak to jste na omylu. Před dvěma lety byl prý k sexu donucen i herec Shia LaBeouf. Všechno se mělo odehrát během jeho únorového vystoupení #IAMSORRY. Umělecká performance se odehrávala v galerii, kde herec seděl s pytlem přes hlavu a diváci se ho mohli dotýkat. Jenomže toho prý nějaká žena využila. Chvíli prý držela penis ve svých dlaních a pak herce zneužila. Shia nikdy na nikoho nepodal trestní oznámení.