Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

5 celebrit, které byly svými rodiči adoptovány a možná to o nich nevíte

5 celebrit, které byly svými rodiči adoptovány a možná to o nich nevíte
Zdroj: archiv
+ Další fotografie

Marilyn Monroe

Norma Jeane Baker Mortenson putovala z jedné pěstounské rodiny do druhé. Její biologická matka totiž trpěla vážnými duševními poruchami. V jedenácti letech si malou Normu vzali pod křídla příbuzní, pak ale putovala opět do sirotčince. Norma se v šestnácti letech provdala za kamaráda Jima Doughertyho, a to jen proto, aby už nemusela pobývat v sirotčinci.

Bill Clinton

Někdejší prezident USA nikdy nepoznal svého otce. Zemřel totiž při dopravní nehodě ještě předtím, než se Bill narodil. Matka pak nechala Billa u svých rodičů a odjela studovat do New Orleans. Milující maminka.

Nicole Richie

Nicole Camille Escovedo je adoptivní dcerou zpěváka a skladatele Lionela Richieho. Ten ji odmalička vedl k muzice, takže Nicole teď s přehledem zahraje na klavír, violoncello, kytaru i housle. Jejím kmotrem byl Michael Jackson.

Steve Jobs

Applácký otec také nevyrůstal s biologickou rodinou. Když byl dítě, jeho nesezdaní rodiče ho dali k adopci. Později Steve opravdového tátu a opravdovou mámu našel. Už byli svoji a měli dceru. S Monou Simpson, jak se jmenovala, si Steve vytvořil velmi blízký vztah.

Nelson Mandela

I bývalý prezident Jihoafrické republiky je adoptovaný. Když jeho biologický otec zemřel na tuberkulózu, bylo Nelsonovi devět let. Tenkrát se ho ujal náčelník kmene Thembu Henry Mandela.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy