Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

5 celebrit, které byly svými rodiči adoptovány a možná to o nich nevíte

Ano, tyhle hvězdy vychovávali adoptivní rodičové.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie

Marilyn Monroe

Norma Jeane Baker Mortenson putovala z jedné pěstounské rodiny do druhé. Její biologická matka totiž trpěla vážnými duševními poruchami. V jedenácti letech si malou Normu vzali pod křídla příbuzní, pak ale putovala opět do sirotčince. Norma se v šestnácti letech provdala za kamaráda Jima Doughertyho, a to jen proto, aby už nemusela pobývat v sirotčinci.

Bill Clinton

Někdejší prezident USA nikdy nepoznal svého otce. Zemřel totiž při dopravní nehodě ještě předtím, než se Bill narodil. Matka pak nechala Billa u svých rodičů a odjela studovat do New Orleans. Milující maminka.

Nicole Richie

Nicole Camille Escovedo je adoptivní dcerou zpěváka a skladatele Lionela Richieho. Ten ji odmalička vedl k muzice, takže Nicole teď s přehledem zahraje na klavír, violoncello, kytaru i housle. Jejím kmotrem byl Michael Jackson.

Steve Jobs

Applácký otec také nevyrůstal s biologickou rodinou. Když byl dítě, jeho nesezdaní rodiče ho dali k adopci. Později Steve opravdového tátu a opravdovou mámu našel. Už byli svoji a měli dceru. S Monou Simpson, jak se jmenovala, si Steve vytvořil velmi blízký vztah.

Nelson Mandela

I bývalý prezident Jihoafrické republiky je adoptovaný. Když jeho biologický otec zemřel na tuberkulózu, bylo Nelsonovi devět let. Tenkrát se ho ujal náčelník kmene Thembu Henry Mandela.

Související články

Další články