Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

400 udání kvůli pedofilii, přesto spolu čekáme druhé dítě! Iva (17) a Marian (45) promluvili exkluzivně pro eXtra.cz

+ Dalších 8 fotografií
Vzpomínáte si na velmi emotivní díl Výměny manželek, který před téměř půl rokem odvysílala TV Nova? Hlavními hrdiny se stali mladá maminka Iva (17) a její manžel Marian (45). Mnoho lidí nepobralo, že věkově rozdílný pár vychovává dítě. Iva otěhotněla už v patnácti. Kromě toho, že na sociálku dorazilo na 400 anonymních udání, teď čekají druhé dítě... Redaktoři eXtra.cz se za nimi vypravili.

V Semilech žijí věkově rozdílní manželé. Po odvysílaném díle si prošli peklem. O Marianovi se začali lidé vyjadřovat jako o pedofilovi. Iva byla v jedenácti letech donucena k sexu, ve dvanácti zkusila drogy a alkohol.

„Málokdo chápe, že se milujeme. Jsme rodina, a to je pro nás nejdůležitější. Teď čekáme druhé dítě, Iva je v šestém týdnu,“ přiznal eXtra.cz Marian. Jeho mladá manželka se nejprve s radostnou novinkou svěřila kamarádce, pak svému muži. „Nevěděla jsem, jak mu to mám říct,“ přiznala Iva. Celý rozhovor s Ivou o druhém těhotenství najdete ZDE.

Marian druhé dítě zatím nechtěl, byl k němu zdrženlivější, Iva si ho moc přála. „Budeme to muset zvládnout finančně, už teď nakupujeme věci dopředu,“ říká Marian. Zarazilo ho, že po Výměně manželek u nich byla sociální pracovnice více než doma. „Přišlo na nás asi čtyři sta oznámení, některá, že jsem pedofil, ale nic negativního paní ze sociálky nezjistila,“ řekl pro eXtra.cz Marian s tím, že jsou s Ivou a téměř dvouletou Dominikou normální rodina.

Jak dnes oba žijí, jak se připravují na to, až jejich druhý potomek přijde na svět? Podívejte se na exkluzivní video.

Mohlo by vás zajímat

Další články