Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

4 zatraceně sexy české zpěvačky, které vám nedají spát: Svá rajcovní tělíčka vystavují, jak můžou

Tohle jsou nejžhavější zpěvačky Česka!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 29 fotografií
Jestli si někdo stále myslí, že zpěvačky v Česku jsou nudy, které se bojí jít s kůží na trh, tak se pěkně plete. Máme tady hned několik krásných a nadaných žen, které se nebojí ukázat své tělo a intimní partie zakrýt jen titěrným kusem látky. Podívejte na čtyři z nich, které byste měli sledovat!

Pravdou je, že v Česku je pár hvězdných zpěvaček, jejichž hudba stojí možná za to, ale jsou jednak příliš staré a také okoukané. Naštěstí se v mladých a nadějných holkách, které se věnují muzice, konečně probudilo jejich divočejší já.

Markéta Konvičková vzešla z pěvecké show SuperStar a zpočátku to byla taková tuctová nicneříkající holka, která maximálně dobře zpívala. Je ale vidět, že Markéta má za sebou opravdu profesionální tým, který ví, kam ji směrovat.

Od svých začátků ušla velkou cestu a v současné době vypadá naprosto senzačně. Zapracovala na své postavě a nebojí se ukázat přednosti, a to je přesně ten směr, kterým by se měla udávat. Rebelkou od prvopočátku byla Sharlota.

Ta se nikdy s ničím nepárala. Extravagantní kráska s nádherným hlasem okamžitě věděla, čím své publikum zaujmout. Z Terezy Kerndlové (31) se postupem času také vyloupla pořádná rajda. Ve svém nejnovějším klipu ukázala téměř vše.

Nádherná Tereza nemá žádný problém natáčet odhalené scény třeba ve vaně. Tělíčko na to má a hlas taky. Začínající hvězdička, kterou pomohl stvořit třeba Ben Cristovao (30), je odvážná stejně jako Sharlota.

Rosie má dobře našlápnuto díky svým hlasovým schopnostem. Nedávno třeba účinkovala jako pěvecký doprovod na turné Bena. Tyhle čtyři krásky jsou nejenom nadané a krásné, ale také pořádně odvážné. A to se počítá!

Související články

Další články