Vytvořte si svůj vlastní život lepší a pohodovější. K čemu žít v neustálých hádkách a nepříjemnostech, když můžete mít harmonický a klidný domov. Postačí vám k tomu vyvarovat se těch největších vztahových zabijáků.

1. Potřeba mít o všem přehled

To bývá většinou především ženská specialita. Ženy nedokážou pochopit, že muže nevlastní a ani jim nedělají maminky. Nechte partnerovi pocit svobody a svéprávnosti. Nemusíte přece vědět o všem, co za celých 24 prožil a kde byl. Uvidíte, že když ze svého slovníku vyndáte věty typu Kde jsi byl? a Kdy přijdeš?, bude váš vztah mnohem lepší.

2. Nedostatek společných zážitků

Žijete už vedle sebe jako brácha se ségrou a potkáváte se jen doma? Tam řešíte, co k večeři, kolik na co potřebujete peněz a věci týkající se dětí. Zapomínáte na to, že i vy jste pár, který se miluje a má své potřeby. Vyrazte někam se svým miláčkem ven a komunikujte.

3. Děti

Zní to blbě, ale je to tak. S příchodem dětí na svět se vše mění. Vše se totiž točí kolem nich, a tak zapomínáte na sebe i jeden na druhého. Nezapomínejte na to, že nejste jen v roli matky, ale i manželky a ženy. Rozvrhněte si čas tak, abyste si mohla vychutnat každou svou roli.

4. Stereotyp

Nuda a stereotyp občas zavítají do každého vztahu. Záleží pak jen na vás, jestli dáte těmto zabijákům tu moc, že se vám vztah zničí nebo ne. Důležité je zůstat sami sebou a nezapomínat na své potřeby a touhy.