1. Nevěrníci jsou nejčastěji milovníci rock'n'rollu

Vzhledem k tomu, že hudba a sex skutečně jdou ruku v ruce, vědci zjistili, že pokud jde o nevěrníky, celých 41 procent z nich preferuje rockovou hudbu oproti ostatním žánrům. U popové hudby je to 16 procent, country hudbu 11 procent, klasickou hudbu 7 procent a rap/hip-hop na posledním místě, tam jsou pouze dvě procenta nevěrníků.

2. Ženy nejčastěji podvádějí, když ovulují

Zní to jako něco z příručky „Jak být dobrou manželkou“ z roku 1957, ale je to pravda. Jak vysvětluje výzkumnice UCLA dr. Martie Haselton: „Zjistili jsme, že ženy jsou nejvíce přitahovány jinými lidmi než jejich primárním partnerem, když jsou ve fázi plodnosti během menstruačního cyklu, to je den ovulace a několik dní předem.“

3. Chtějí být chyceni při činu

Řada nevěrníků bere svou nevěru jako volání o pomoc. Chtějí ze vztahu pryč, ale nevědí, jak to ukončit. Rtěnka na límci, e-maily na rodinném počítači. Někteří lidé stopy zanechávají úmyslně, aby je někdo mohl zastavit.

4. Chtějí si zachránit svůj vztah

Řada mužů si najde milenku i přesto, že doma mají milující ženu. Často je to proto, že vyprchal sexuální náboj mezi partnery. Oni však svou ženu nechtějí opustit, a tak své sexuální napětí uvolní jinde.

Ať už jste posluchačem rocku, a nebo chcete svůj vztah zachránit nevěrou, vězte, že svým chováním můžete partnerovi ublížit. Pokud máte ve vztahu nějaký problém, je dobré si o tom vždy promluvit.