Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

4 věci, které jste netušili o nevěře: Posloucháte muziku? Tak zbystřete!

Zdroj: Profimedia
Zatímco nemusí existovat přesvědčivá definice toho, co je nevěrník, faktem je, že nevěrníci existují a ubližují svým jednáním své drahé polovičce. Ať už považujete za podvádění sex, nebo prostě polibek bez ohledu na to, jaké jsou parametry vašeho vztahu, zrada je zrada.

1. Nevěrníci jsou nejčastěji milovníci rock'n'rollu

Vzhledem k tomu, že hudba a sex skutečně jdou ruku v ruce, vědci zjistili, že pokud jde o nevěrníky, celých 41 procent z nich preferuje rockovou hudbu oproti ostatním žánrům. U popové hudby je to 16 procent, country hudbu 11 procent, klasickou hudbu 7 procent a rap/hip-hop na posledním místě, tam jsou pouze dvě procenta nevěrníků.

2. Ženy nejčastěji podvádějí, když ovulují

Zní to jako něco z příručky „Jak být dobrou manželkou“ z roku 1957, ale je to pravda. Jak vysvětluje výzkumnice UCLA dr. Martie Haselton: „Zjistili jsme, že ženy jsou nejvíce přitahovány jinými lidmi než jejich primárním partnerem, když jsou ve fázi plodnosti během menstruačního cyklu, to je den ovulace a několik dní předem.“

3. Chtějí být chyceni při činu

Řada nevěrníků bere svou nevěru jako volání o pomoc. Chtějí ze vztahu pryč, ale nevědí, jak to ukončit. Rtěnka na límci, e-maily na rodinném počítači. Někteří lidé stopy zanechávají úmyslně, aby je někdo mohl zastavit.

4. Chtějí si zachránit svůj vztah

Řada mužů si najde milenku i přesto, že doma mají milující ženu. Často je to proto, že vyprchal sexuální náboj mezi partnery. Oni však svou ženu nechtějí opustit, a tak své sexuální napětí uvolní jinde.

Ať už jste posluchačem rocku, a nebo chcete svůj vztah zachránit nevěrou, vězte, že svým chováním můžete partnerovi ublížit. Pokud máte ve vztahu nějaký problém, je dobré si o tom vždy promluvit.

Související články

Další články