Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

4 poklady, které můžete v pánských trenkách najít! Staňte se znalkyní mužských penisů

4 poklady, které můžete v pánských trenkách najít! Staňte se znalkyní mužských penisů
Zdroj: profimedia.cz
Asi už jste si všimla, že každý penis není stejný a je potřeba prozkoumat více kalhot, než zjistíte, co skutečně stojí za to. Pokud se vám do takových pokusů nechce, máme pro vás řešení. Průzkum jsme udělali za vás a zjistili 4 top tvary pánských penisů.

Máte pocit, že na velikosti záleží? V tom případě máte špatný pocit. Víc než na velikosti záleží na tvaru penisu, a tak se právě na tvar penisu podívejme Který má váš partner a kterému dáváte přednost? Tohle jsou 4 nejlepší tvary penisů.

1. OBRÁCENÝ BANÁN

Penis větších rozměrů, který má svou špičku zahnutou směrem dolů, dokáže také zázraky Nevěříte? Pak s nositelem tohoto klenotu zkuste polohu na pejska, orgasmus přijde dřív, než si myslíte.

2. BANÁN

Nahoře mírně zakřivený, jako by vás chtěl nalákat na pořádnou soulož, asi tak vypadá penis ve tvaru banánu. Hlavní výhodou tohoto špičáku je neustálé tření horní stěny pochvy, kde se přesně nachází bod G.

3. MALÝ KAŠPÁREK

I nositelé malých penisů dokážou ženu pořádně rozdráždit. Co jim totiž chybí na délce, dohánějí svou pílí a snahou. S těmito muži se můžete těšit na dlouhé a romantické předehry, sex zaměřený především na vaše uspokojení a celkově delší milování

4. KLACEK

Jde o muže, kteří si na velikost svého nádobíčka rozhodně nestěžují. Taky díky tomu se cítí jako nadsamci, a tak si s nimi sex užíváte téměř pravidelně Můžete se spolehnout, že s takovým penisem máte zaručený velký tlak a stimulaci všech částí pochvy.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy