Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

4 pádné důkazy, že ženy s velkýma nohama jsou náruživější

Sehnat boty asi není žádná sranda.
Zdroj: profimedia
Máte velké nohy a přijde vám to asexuální? Naopak, můžete se radovat, právě vy to v posteli rozpalujete nejvíc ze všech a odteď to budou vědět i pánové. Číslo 40 a výš je tedy nakonec super velikost pro pořádnou dračici.

Celý život závidíte holkám, které mají nohu jako popelka, a sama si přijdete antisexuální? V tom případě máte o sobě špatné mínění a je potřeba vám negativní myšlenky vyhnat z hlavy. Máme pro vás 4 jasné důkazy, že velikost bot 40 a víc je nakonec naprosto fantastická a vy jste pro muže sexuální bohyně.

1. Stojíte nohama pevně na zemi

Rozhodně nejste žádná naivní barbínka, která sní o romantice a lásce až za hrob. Díky velkým nožkám stojíte pevně na zemi a vnímáte realitu. Neobtěžujete tedy své partnery přemrštěnými city a postačí vám pořádný a vášnivý sex. Pro muže jste tedy tou nejlepší volbou.

2. Na velikosti záleží

Říká se, že co je malé, to je hezké, ale co je velké, to je sexy. Ženy milují velké penisy a muži zase sexy ženy, proto s velkýma nohama máte jistotu, že zaujmete. Proto nemějte žádné komplexy a naopak své ploutve pořádně prodejte.

3. Muži milují originalitu

Už dávno není pravdou, že by se všem mužům líbily stejné ženy. Naopak kreativitou a extravagantním vzhledem samečka nalákáte. Bude od vás očekávat i mimořádné a neobvyklé výhony v peřinách. A navíc sehnat holku s velikostí 44 je opravdu oříšek.

4. Žádná modelka nemá malou nohu

Znáte modelku s mini nožičkou? To asi těžko. Jelikož jsou všechny manekýny vysoké, ani nohy nemají nejmenší. A znáte chlapa, kterému se nelíbí ženy na titulních stránkách? Proto buďte v pohodě a vnímejte velké nohy jako přednost.

Související články

Další články