Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

4 neřesti, které společnost stále toleruje aneb Tyhle věci všichni děláme, ale nikdy nepřiznáme!

O tomhle se nemluví.
Zdroj: profimedia
Neustále si hrajeme na perfektní, každého poučujeme o tom, jak žít a co dělat, přitom si sami před sebou nejsme jistí v tom, zda děláme vše správně. Jsme snad pokrytci, nebo o co jde? Tohle jsou 4 věci, které přesto, že je děláme, neustále obhajujeme.

Světe, div se, ale opravdu máme dvojí metr. To, co děláme sami, se nám nelíbí u ostatních a nic s tím neděláme. Naše děti vychováváme k tomu, aby nelhaly, nekradly, byly upřímné, žily zdravě Jsme ovšem pro ně vhodným vzorem? Tohle jsou 4 největší slabosti, které stále tolerujeme.

1) Alkohol

Známý démon alkohol nás často ovládne a my mu propadneme. Ne že bychom chtěli tvrdit, že jsme všichni alkoholici, ovšem upřímně, kdo si denně nenalije skleničku něčeho ostřejšího a pomocí alkoholu nerelaxuje? Je to ovšem správná cesta? A jak mluvíme o ostatních, kteří berou alkohol jako součást zábavy?

2) Obezita

I když se na nás z časopisů a televize valí vychrtlé modelky, my nedokážeme najít střed Buď jsme obézní, nebo rachitičtí. Skutečná krása je špatná a neuznávaná. Pokud tedy propadnu jídlu, snažím se z toho udělat svou přednost a pomlouvám normálně vypadající lidi. Přesto, že se obezita kritizuje, do mekáče zavítá každý rád.

3) Neupřímnost

Neustále se oháníme tím, jak jsme upřímní, když ovšem dojde na pomluvy, rádi přiložíme ruku k dílu. Na pomlouvanou osobu se pak smějeme s klidnou duší a nepřijdeme si ničím provinilí. Dokážeme říkat lidem skutečně, co si myslíme a jak věci jsou?

4) Povrchnost

I když to nikdo nepřizná, vzhled je pro většinu z nás nejdůležitější součástí života. Pokud má někdo velký nos, akné nebo třeba nevypadá úplně standardně, hned se na něj díváme skrz prsty a nechceme s takovým člověkem mít nic moc společného. Naopak s krásnou, bohatou a úspěšnou kámoškou se rádi pochlubíme.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy