Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

4 nejzajímavější herci ze seriálu Městečko Pines. Víte, jaké jsou jejich osudy?

4 nejzajímavější herci ze seriálu Městečko Pines. Víte, jaké jsou jejich osudy?
Zdroj: Profimedia.cz
M. Night Shyamalan, režisér slavných snímků Šestý smysl a Vyvolený, opět podmanivě láká tajemným, napínavým příběhem, který diváka ze sedačky rozhodně nezvedne. Desetidílná série, vycházející ze stejnojmenné knihy od Blaka Crouche, se odehrává v malém americkém městečku Pines, kde od prvního momentu něco nehraje. Ve strhující podívané plné záhad je mimo jiné i hvězdné obsazení, které se pyšní nejedním oceněním filmové Akademie. A koho že slavného mohou diváci během listopadu sledovat na televizní stanici Film+?

Některé herce ze seriálu už můžete znát z minulosti. Mají za sebou poutavé osudy a my vám přiblížíme alespoň 4 příběhy těchto oblíbených celebrit

Matt Dillon

Herec, který ze svých teenagerovských rolí dorostl do jednoho z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se narodil před 51 lety do rodiny obchodníka a ženy v domácnosti. Jeho kariéra začala již ve 14 letech, kdy si jej vyhlédl známý hledač talentů Vic Ramos. Jednou z prvních hereckých zkušeností byl film Přes míru (1979) o rozervaném hrdinovi, který zpodobňuje problematické dospívání americké mládeže během 70. let. V rané fázi jeho kariéry prorazil před televizní kamerou především jako problematický mladík, který své komplexy schovává za agresivní chování. Brzy po tom vzala jeho sláva takový obrat, že, jak uvedl v jednom z rozhovorů, mu přišlo během jednoho dne i na 200 dopisů od fanoušků. Matt Dillon se osvědčil i v komediálních rolích. Nelze opomenout nyní již legendární komedii s Cameron Diaz Něco na té Mary je. Oba herci se během natáčení sblížili natolik, že následující 3 roky tvořili pár i v soukromí. V roce 2004 byl Dillon nominován na Oscara (herec ve vedlejší roli) za roli policajta v kontroverzním filmu Crash. Tato herecká role mu též přinesla nominaci na cenu BEFTA a Zlatý glóbus. Udělal i pár nesprávných kroků. Jeden ze současně nejznámějších režisérů Quentin Tarantino mu nabídl roli Butche v kultovním filmu Pulp Fiction. Po vzájemných neshodách však tato role byla nakonec přidělena Bruceovi Willisovi. Avšak jak on sám říká: „Nestal jsem se hercem, abych byl slavným.“

Carla Gugino

44letá americká herečka se narodila v rodině ovlivněné hnutím hippies. Během jejího dětství rodiče často kvůli svému vyznání ke komunitě cestovali napříč USA. V 15 letech začala pracovat jako modelka. Svoji modelingovou kariéru i přes své vzhledové dispozice brzy ukončila. Na profesionální dráhu byla příliš malá. Měří pouhých 165 cm. Záhy nato začala od své tety, známé americké moderátorky Carol Merrill, dostávat lekce herectví. První hereckou roli získala na podzim 1989 v seriálu Falcon Crest, kde se objevila po boku herce Lorenza Lamase. 90. léta přinesla Carle poměrně strmý vzestup její herecké kariéry. Zahrála si rozvernou sestru S. J. Parker ve filmu Miami Rhapsody nebo ve fantasy komedii s J. Travoltou Michae. Carla si prošla i legendárními seriály. Sarkastický seriál Californicatio, ambiciózní Všichni starostovi muži, dramatický Strážce pořádku – to všechno náleží do výčtu Carliných hereckých zkušeností. V roce 2005 získala malou roli ve vizuálně úchvatném filmu Sin City – město hříchu, kde „hříšně“ zahrála lesbickou kurátorku a odhalila víc, než by divák čekal. Diváci ji mohou sledovat v listopadu na stanici Film+ v seriálu Městečko Pines. Carla neboli dr. Gugino, jak jí její přátelé pro její lásku k alternativní medicíně říkají, ve svém volném čase ráda cestuje a cvičí jógu.

Juliette Lewis

Hvězdná kariéra Kaliforňanky Juliette Lewis odstartovala poměrně brzy. Již ve svých 7 letech věděla, že se stane herečkou. Svou první hereckou roli získala ve 12 letech. Herečka, která vyrůstala mezi 8 sourozenci, obdržela nominaci na Oscara v pouhých 19 letech. Tu získala za herecký výkon v psychologickém thrilleru Martina Scorseseho Mys hrůzy, kde se setkává s hereckým kolegou Robertem De Nirem. Díky této roli přicházejí další a další nabídky, a to rovnou od samotných režisérů, jako je Woody Allen či Dominic Sena (60 sekund). Během jedné z jejích hereckých rolí se setkává s Bradem Pittem, se kterým tvořila pár po dobu následujících 4 let. Jejich rozchod v Juliette rozpoutal hlubokou depresi, kterou začala tišit konzumací drog a alkoholu. Ze spárů své narkomanie ji vytrhla až příklon ke scientologické církvi, jejíž členem je i známý hollywoodský herec Tom Cruise. V roce 2003 založila rockovou kapelu „Juliette and the Licks“, se kterou vydala dvě desky a rozjela světové turné. Její hudební projev je často přirovnáván k rockové legendě Iggy Popovi.

Melissa Leo

Ačkoliv Melissa Leo nepatří mezi nejslavnější hollywoodské herečky, její hereckou kariérou se propletl nejeden zajímavý filmový titul. Svoji profesionální kariéru zprvu začínala na prknech, jež znamenají svět. V roce 1984 debutovala v televizním seriálu All My Children, za který získala nominaci na cenu Emmy. V detektivním seriálu Zločin v ulicích sehrála jednu z nejznámějších ženských televizních postav tehdejší doby. Od roku 2000 si zahrála bezmála ve 40 filmech. Nejde nezapomenout na snímek Zamrzlá řeka, vyprávějící o ilegálních imigrantech, za který byla 55letá Melissa nominována na Oscara. V roce 2011 získává Cenu Akademie za film Fighter, kde si zahrála vedlejší roli. Melissa Leo po slávě nikdy neprahla. Ve většině případů s novináři vůbec nekomunikuje, nevyžívá se v talkshow a střeží si své rodinné soukromí.

Související články

Další články