Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

4 největší průšvihy mimozemského a „pokorného“ párečku Vilhelm a Dyková

I když Táňa kvůli malé výšce vypadá jako křehká květinka, tak ona
má v té jejich domácnosti nosit kalhoty.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 2 fotografie
Ono opravdu platí, že vrána k vráně sedá. Protože Tatiana Vilhelmová a Vojta Dyk se hledali, až se našli. Větší arogantní mimozemšťany byste v českém šoubyznysu museli hledat mikroskopem, jelikož je jich jak šafránu a tihle jim momentálně kralují. Jen si přečtěte, co zatím stačili napáchat za "škody".

Na první pohled by se mohlo zdát, že Vojta Dyk (30) s Táňou Vilhelmovou (37) tvoří krásný a sympatický pár. Ale nenechte se zmást. Dokážou vás tak rychlým způsobem bezdůvodně zpražit, že nestačíte zírat. Jejich okolí by mohlo vyprávět. Od dob, kdy si zpěvák začal s touhle mrňavou hérečkou, tak se od něj kamarádi odvracejí a opravdu dostál svému příjmení „Dick“, ehm, pardon, Dyk. Co už se za jejich vztah stalo za nepříjemnosti?

1. Hysterická scéna na charitativním večeru Všichni mají ještě v živé paměti arogantní a zbytečnou scénu, kterou dříve pohodový zpěvák předvedl na generálce k benefičnímu večeru Konto Bariéry. Dokonce se zapříčil tak, že odmítl vystupovat, pokud tam budou novináři. Samotní organizátoři zírali s otevřenou pusou, co to ten mimozemšťan dělá. A všichni vědí, že takhle ho naočkovala Táňa, která nesnáší novináře. I samotní členové NightWorku jeho chování odsoudili. „Škoda tý povahy, jako nemá smysl dělat, že to není. Řachli jsme kvůli Vojtově povaze. To se nedá,“ napsali na svůj Facebook hudebníci.

2. Rozpad skupiny NightWork Ne nadarmo se Táně říká česká Yoko Ono. Největší měrou se totiž podílela na rozpadu do té doby fungující a skvěle vydělávající kapely. Jenže herečka nechtěla, aby se „její“ Vojta nakrucoval před roztouženými fanynkami, a hlavně ho chtěla mít jen pro sebe doma zavřeného. Tak dlouho do něj hučela, až mu snad úplně vymyla mozek a Dyk se rozhodl ze skupiny odejít. Tím zapříčinila její definitivní rozpad. Ale doma si asi mnula ruce, jak je liška mazaná, přitom bychom ji nazvali spíš jiným zvířetem.

3. Vyhazování novinářů z večírku To by nebyla Táňa s její velkou kamarádkou, královnou arogance Aňou Geislerovou, kdyby si jen tak z plezíru z akce nenechaly vyhodit nějakého toho pisálka s fotografem. Po premiéře jednoho filmu byla afterparty, na kterou byli pozváni samozřejmě i novináři. Ale to se těmhle dvěma ochechulím nelíbilo a zlanařily Vojtu, aby jich nechal pár vyházet. Tak tady asi začala zpěvákova „láska“ k médiím a někoho nechat vyprovodit se mu asi natolik zalíbilo, že to dodnes piluje k dokonalosti (viz první bod).

4. Nazpívání šíleného milostného duetu Aby si dokázali svou neutuchající lásku, tak nazpívali duet Májová, který měl být jen pro ně samotné. Ale ejhle, ze záhadných důvodů se dostal na veřejnost, jaká to náhoda, viď, Táňo a Vojto. Vůbec to nebylo všechno naplánované, přece jen hereččiny ambice jsou tak skromné, jako my v redakci eXtra.cz jsme nanebevzatí. Vůbec se nechce přes Vojtu dostat ke kariéře zpěvačky. Jenže by jí někdo měl říct, že k tomu je potřeba i talent, ale to je asi jen taková maličkost.

Související články

Další články