Sex s černouškem je snem mnoha žen. Pokud přeskočíme to, že jsou tito exotičtí chlápci dost obdaření, existuje ještě řada dalších důvodů!

1) Dokonale zářivý úsměv

Znáte černocha se žlutými zuby? Asi těžko! Málokterá z nás odolá dokonale bílému úsměvu v kombinaci s čokoládovou pletí. Vzhled chrupu pro nás má velký význam. To, jaký má muž zuby, často dost vypovídá o jeho hygienických návycích a asi nesníte o tom slíbávat zubní plak. Černoši jsou zárukou perfektně vypadajících zubů.

2) Smyslné rty

Nechat se pohltit a políbit masivními černošskými rty je skutečný zážitek. Především ty dívky, které se v líbání vyžívají, by neměly o zkušenost sexu s černochem přijít. Navíc rty zvládají uspokojit více partií než jen naše rty.

3) Dravost

Protože se jedná o exotické chlápky, kteří zrovna svíčkovou se šesti nepovažují za svůj národní recept, lze od nich očekávat i jiné sexuální návyky. Pokud milujete živelnost, dravost a vášeň, pak je právě černý pán tou správnou volbou.

4) Sexy děti

Zná někdo krásnější lidi, než jsou právě mulati? Kombinace bílé a černé čokošky je dokonalá. Tak se nebojte míchat barvy pleti a pyšnit se nádherně exotickým děťátkem, které bude mít i evropské geny.