Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

4 dobré rady, jak si na vánočním večírku zasexovat s kolegou z práce a přitom zůstat v klidu!

Zdroj: Profimedia
Rok s rokem se sešel a je to tu zase, Vánoce. Není pouze čas klidu, míru a dobrého jídla, je to také čas mejdanů, rozlučkových akcí a taky vánočních večírků. Ano, právě vánoční večírky jsou pro většinu z nás velmi obávanými akcemi. Účelem těchto mejdánků je stmelit kolektiv a pochválit se za skvěle odvedenou roční práci. No jo, ale co když se to s tím stmelováním přežene a vy se probouzíte s kocovinou vedle kolegy z kanceláře, nebo ještě hůř, vedle svého šéfa? Ups, co teď? Zde je malý návod, který vám pomůže ustát situaci, abyste se cítila aspoň jako malá blbka, když už nic jiného.

Přehnaně se nestrojte

Hodiny se chystáte, aby závistivé kolegyně pukly závistí, jaká jste kočka, a pak po láhvi vodky stejně vypadáte jako šlapka z Perlovky Rozhodně to nepřehánějte s outfitem ani líčením, stejně nikoho neohromíte a ušetříte si aspoň ostudu z naprosto rozmazaného obličeje a potrhaných punčoch. A to nejdůležitější pravidlo - určitě se nesnažte působit sexy! Stejně se vám to nepovede.

Výběr objektu

Ze začátku mejdánku jde o zvláštně strojenou až formální akcičku. Zahraje se pár her, aby se uvolnilo napětí, a začíná se pít. Podobný až skoro totožný scénář má každý vánoční večírek Po sklence vína se cítíte příjemně uvolněná, po dvou jste ohromně vtipná a zvládáte konverzovat se všemi a po třech již nemáte zábrany a v klidu si potykáte se šéfem a řeknete mu, jak vás někdy štve a jak je nepříjemný.

Se stoupající hladinkou alkoholu stoupá i potřeba párování se, a tak se začínáte rozhlížet kolem sebe. Mějte na paměti, že pokud se už rozhodnete někomu z firmy dát, bylo by vhodné vybrat si jakž takž vhodného kandidáta. A tak si zakažte projevovat jakoukoli sexualitu nadřízenému či svým kolegům, kteří s vámi obývají jednu kancelář, vyhnete se tak o něco víc pocitu trapnosti a neustálému připomínání. Pokud vaším pudům nejde poručit, buďte tak moc hodní a nerozdejte si to se šéfem pomalu před zraky ostatních. Pokud se rozhodnete, že musíte ozkoušet zakázané ovoce, platí tu pravidlo: hlavně nenápadně

Jak zahladit stopy, aby doma na nic nepřišli

A je to tu, konec vánočního večírku a vy si můžete udělat další čárečku na svém seznamu sexuálních partnerů. No gratuluju, doufám, že to stálo za to. Cítíte se jako totální blběna? To je ještě nic proti tomu, jak se budete cítit po svátcích v práci, ale nepřeskakujme. Jste zpátky doma u svého milovaného manžela a dětí, a nejenže máte šílenou kocovinu, nemůžete z toho žhavého sexu, který jste už roky nezažila, ani chodit, ještě k tomu musíte působit naprosto fresh a vytvářet pohodovou a sváteční atmosféru. Připravit jídlo, dokoupit dárečky atd. Nejlepší bude dát si horkou vanu, vypít lék na kocovinu a tento "žhavotrapný" zážitek prozatím strčit hluboko do své paměti a celé svátky ho nevytahovat, na to bude ještě dost příležitostí.

Co říct po svátcích v práci

Volné dny utekly jako voda a nastal čas podívat se tváří v tvář realitě. Pokud jste mě poslechli a neužili si s nikým, koho byste okamžitě potkali, buďte v klidu, rozkoukejte se a s nikým o tom nemluvte. Pokud to všichni vědí, tak stejně není důvod něco vysvětlovat, a pokud ne, o to líp.

V situaci, kdy jste si zasexovali s kolegou z kanclu nahoďte klidnou a vyrovnanou tvář a s výdechem vstupte do kanceláře. Asi se nevyhnete pár hodinám trapných pohledů od ostatních, kteří budou očekávat nějakou reakci. Vy si ovšem řekněte, že se zas tolik nestalo, a prolomte ledy tím, že si ze situace uděláte srandu a prostě se tomu zasmějete. Uvidíte, že všem kolem spadne čelist a váš zážitek už nebude nikoho zajímat. V třetí a té nejhorší situaci, tedy že jste skončili s nadřízeným, přeju hodně štěstí. Nejlepší bude, když se proměníte v blázna a budete dělat, že nic. Snad se časem na vše zapomene a na dalším vánočním večírku se s ním vyspí někdo jiný

Tak si krásně užijte vánoční období i konec roku a na svých pracovních večírcích se držte ověřených rad. Když se to nepovede, nezoufejte, jde přece jen o sex, ne o život.

Související články

Další články