Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

3 snadné kroky a jste královnou večírku!

Všichni vás budou milovat.
Zdroj: Profimedia.cz
Chystáte se do společnosti cizích lidí a nevíte, jak zaujmout? Není nic jednoduššího než si zmapovat terén a vyrazit do akce. Víme, jak si zajistit, abyste byla královnou večírku, se kterou se budou chtít všichni bavit.

Každý, kdo jde do společnosti, ve které se necítí úplně jako ryba ve vodě, je trochu nervózní. Přitom k nervozitě není žádný důvod, stačí pár základních pravidel a stanete se nejoblíbenější osobou na mejdanu. Buďte tedy v klidu a řiďte se těmito radami.

1) Zmapujte si kolektiv

Než vyrazíte na mejdan, pořádně se připravte. Informace získané při přípravě se vám budou opravdu hodit. Zjistěte, jací lidé na večírku budou, věkovou skupinu, téma večírku i vhodný outfit. Musíte totiž perfektně zapadnout. Rozhodně to nikdy nepřehánějte s malováním ani výstředností. Nesmíte působit jako namyšlená fiflena, protože to si spíš podepíšete rozsudek smrti.

2) Nikomu se nepodbízejte

Rozhodně nesmíte působit dojmem, že se za každou cenu potřebujete s někým bavit. Zůstaňte sama sebou. Nikomu se nevnucujte ani zbytečně nekývejte na věci, které si nemyslíte. Pokud z vás bude cítit jistota a klid, budete působit jako magnet.

3) Neustále se smějte

Nesmíte vypadat, jako že se strašně nudíte, lidi na večírku vám přijdou úplně mimo a vy se vlastně s nikým bavit nechcete. Zachovejte si milou a přístupnou tvář. Úsměvem nešetřete a uvidíte, že ani ne za hodinu ovládnete celý večírek.

Související články

Další články