Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

3 rady, které ti pomůžou užít si sex s milencem a přitom se nezamilovat!

Nezapomínejte, že mlčeti zlato.
Zdroj:
Ocitla jste se ve zvláštním životním období, do kterého se pravděpodobně nechce dostat ani jedna z nás? Našla jste si milence, ovšem snažíte se nezamilovat. Tenhle úkol ovšem není vždy taková brnkačka. Máme pro vás 3 zásadní rady, které vám pomůžou toho dosáhnout.

Našla jste si milence z důvodu, že váš vztah je už naprosto bez jiskry a romantiky? Místo jako partneři se k sobě chováte jako kamarádi nebo brácha se ségrou. Na druhou stranu se vám z toho vztahu nechce ven. Jste už na sebe zvyklí, partnera máte ráda a dost možná je to otec vašich dětí. To všechno jsou důvody k tomu, najít si milence. Důležitým bodem plánu je ovšem nezamilovat se. To by vám totiž do života vneslo mnoho starostí a nervozity. Máme pro vás 3 rady, jak si od milence udržet dostatečný odstup a užít si jen nespoutaný a vášnivý sex.

1. Láska neexistuje

V první řadě si uvědomte, že lásku nehledáte. Tu si budujte doma, nebo ji spatřujte sami v sobě. Milenec tu rozhodně není od toho, aby vám dal nějaký cit. Pokud si to už dopředu v hlavě nastavíte takto, bude vám mnohem líp a navíc nebudete od vztahu očekávat nic jiného než sex.

2. Sex, sex, sex

Laskavě si uvědomte, že milenec není partner a nejde ani o kamaráda. Je to prostě společník na sex. Jedině s tímto přístupem si ho k sobě nepřipoutáte a sex zůstane úžasný. Čím méně toho o sobě budete vědět, tím líp.

3. Mlčeti zlato

Pokud ses už rozhodla najít si milence, rozhodně nebuď tak hloupá a nikomu o tom nevyprávěj. Dokonce ani ne té kámošce, o které si myslíš, že tě nikdy nezradí a je tou nejlepší. Nikdy nevíš, co se může stát, a pokud o tvém románku nebude nikdo vědět, bude ti mnohem líp.

Související články

Další články