Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

3 příběhy, ze kterých mrazí: Tihle lidé doslova vstali z mrtvých

Zdroj: archiv

Mrtvá babička kuchtící oběd

Představte si, že pohřbíte babičku a za šest dní na ni narazíte v kuchyni, jak v klídku připravuje obídek. To přesně se stalo jedné čínské rodině. Pětadevadesátiletá Li Xiufeng si prostě otevřela rakev, ve které si skoro týden dávala šlofíka, a šla vařit rýži. Přitom den nato se měl konat její pohřeb. Stařenka utrpěla zranění hlavy, po kterém se zdálo, že je opravdu mrtvá. No nebyla. A měla velké štěstí, že její rakev, kterou příbuzní nechali u ní v domě, nebyla úplně uzavřená, takže se jí dostávalo kyslíku.

Afričan se vzbudil v chlaďáku v márnici

Takové to, jak se vzbudíte uprostřed noci a je vám chladno, tak vstanete a jdete si vzít teplejší pyžamo a pletené fusekle. No, akorát že se při vstávání praštíte do hlavy, protože ležíte v márnici v lednici. Tohle zažil muž z jižní Afriky, který se probral 21 hodin po své „smrti“. A okamžitě začal ječet. „Všichni jsme si mysleli, že je to duch. Musel jsem ale před zaměstnanci ukázat, že nemám strach, tak jsem zavolal policii,“ řekl tenkrát správce márnice Sizwe Kupelo. Muž byl poté odvezen na pozorování, a když se lékaři ujistili, že mu nic není, byl propuštěn domů.

Chlapeček se posadil v rakvi a požádal smuteční hosty o pití

Tohle se zase stalo v Brazílii. Dvouletý chlapec během svého pohřbu překvapil truchlící, když se v rakvi posadil a v klidu si řekl o lahev s vodou. Kelvin Santos přestal dýchat během léčby pneumonie v nemocnici v Belemu. V 19:40 místního času byl prohlášen za mrtvého. Když o pár dní později probíhal jeho pohřeb, chlapeček se probudil, posadil se a pronesl: „Tati, dáš mi vodu?“ „Všichni okamžitě začali křičet, nikdo tomu nemohl uvěřit. Bohužel pár vteřin nato opět usnul. Tentokrát už navždy,“ vzpomíná Antonio Santos, otec malého Kelvina. Rodina chlapce převezla do nemocnice, kde ale lékaři už s „jistotou“ konstatovali smrt.

Související články

Další články