Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

3 pravidla pro fantastickou venkovní svatbu

Budete mít svatbu venku?
Organizace venkovní svatby není vůbec jednoduchá. Pro snoubence je to významný den, který se už nikdy nebude opakovat. Pokud jste se rozhodli, že chcete celou nebo část svatby slavit venku, máme pro vás tipy, aby vaši veselku nic nepokazilo.

Organizace venkovní svatby není vůbec jednoduchá. Pro snoubence je to významný den, který se už nikdy nebude opakovat. Pokud jste se rozhodli, že chcete celou nebo část svatby slavit venku, máme pro vás tipy, aby vaši veselku nic nepokazilo.

Romantické místo vybírejte s rozmyslem

Svatby v přírodě patří mezi ty nejkrásnější a nejromantičtější. Při výběru místa ale myslete hlavně na svoje hosty. Vybírejte místo, které bude dobře dostupné také pro rodiny s malými dětmi nebo pro starší lidi. Babičku nebo kamarádku s novorozencem budete jen těžko dostávat na vaši oblíbenou skálu s romantickým výhledem do krajiny. Pokud je pro vás nějaké místo srdcovou záležitostí a víte, že není snadné se tam dostat, popřemýšlejte o obřadu ve dvou. S hosty se můžete setkat hned potom a užít si fantastickou oslavu.

Párty stan vyřeší nepřízeň počasí

Statisticky nejvíce svateb se odehrává v letních měsících. Počasí je v tuto dobu velmi proměnlivé, a z toho důvodu musíte při organizaci myslet na krytí. Pokud se počasí zblázní a během pár minut se strhne bouřka, schovejte svoje hosty do party stanu. Odolné stěny zabrání nejenom promoknutí, ale ochrání také před nepříjemným větrem. V případě, že fouká velmi silný vítr, stáhněte všechny části stanu dolů. Raut a hosty zachráníte během několika málo sekund. Párty stan vám poskytne příjemné útočiště také v parném slunečném dni. Pokud máte obavu, že se jedná o příliš nákladnou věc, tak se naštěstí mýlíte. Na příklad v e-shopu Hawaj.cz se dá párty stan o rozměrech 18 m2 sehnat už od 12 000 Kč. Pokud vezmete v úvahu, že to může být zároveň svatební dar na Vaši zahradu, zdá se to jako velmi výhodná investice.

Neformálnost v oblékání

Venkovní svatby jsou specifické také z hlediska oblečení. Bývají méně formální, a proto z tohoto důvodu informujte svoje hosty, že vám nezáleží na tom, v čem přijdou oblečení. Smoking a večerní róba se na venkovní svatbu příliš nehodí. Na těchto akcích bude svatebčanům slušet nedbalá elegance a hlavně úsměv na tváři. Pokud trváte na barevném sladění hostů, dejte jim dostatečně dlouho dopředu vědět, aby byli schopni se na akci připravit.

Související články

Další články