Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

3 postavy ze seriálu Ulice, které zaručeně mají malé nádobíčko! A my vám řekneme proč

Tyhle tři postavy na tom nejsou se svým nádobíčkem nejlépe!
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
GLOSA: Nekonečný seriál Ulice je plný pořádných chlapů, na které si ženské postavy brousí už léta zuby a stále je nemůžou klofnout. Pak tu ale máme odvrácenou stránku. Tohle jsou tři postavy seriálu, které mají malý penis a vy to ani netušíte, ačkoli byste měli.

1. Zelenáč Matěj Jordán

Matěj Jordán je docela oblíbená postava seriálu a kupodivu za ty roky téměř nikomu neleze na nervy. U Matěje je všechno fajn do doby, než přijde na sex. Tenhle klučina se už od svých pubertálních let trochu přeceňuje.

Začalo to během jeho dospívání, kdy se probouzel s loužičkou na prostěradle, protože se mu celé noci nezdálo o nikom jiném než o úchvatné Adrianě, která byla pro nezkušeného hocha příliš velkým soustem. Matěj se všemožně snažil a zhruba po třistapadesátém díle konečně zasunul, ale žádná sláva s ohňostrojem se nekonala. Adrianu jeho pérko brzy omrzelo a šla lovit větší kance.

Zkoušel to i na mnohem starší Libušku, která mu ukázala svůj osmý div světa jenom proto, že byla psychicky rozložená ze svého manžela tyrana a potřebovala najít útěchu v náruči plachého puberťáka. Sex byl jen nutnou odměnou za to, že Matěj musel od rána do večera poslouchat její fňukání.

Matýsek má problémy s nadhodnocováním svého nádobíčka od začátku a možná proto momentálně zakotvil u nebohé osmnáctileté panny. Ta je ještě nezkušená, všechno hraje na velkou lásku a city, a protože je Matěj její první kluk, tak ještě chvíli potrvá, než si uvědomí, že to, co má v kalhotách, je jen ubohá atrapa penisu.

Délka jejich vztahu záleží na tom, jak moc má Matějova láska Lucie nezbednou frndičku.

2. Křehulinka David Kučera

Postava Davida je takový typický prototyp pana učitele, který pokládá svůj penis za nutné zlo. David je vcelku kus, a kdyby se neoblékal jako usedlý páprda, tak by se mu možná poštěstilo sbalit nějakou sexy studentku. Co si budeme povídat, nestalo by se to v Ulici poprvé.

Bohužel si je David moc dobře vědom toho, že více své potenciální partnerky okouzlí svými znalostmi než nádobíčkem, které skrývá v trenýrkách. S panem učitelem není třeba se ani vyspat, abyste milé dámy poznaly, jaký poklad se nachází mezi jeho nohama.

Že to nebude žádná paráda pochopíte nejenom podle jeho bývalých partnerek, ale také z jeho pohledu. Malý ustrašený ptáček, který vypadl z hnízda a neví, kudy kam. Kdyby totiž ukrýval v kalhotách nějaký skvost, nikdy by nedovolil, aby mu jeho bývalá přítelkyně Alena tolik rozkazovala a dělala z něj podpantofláka.

No a jestli si někdo myslí, že je to velký kanec, protože sbalil svoji kolegyni Terezu Jordánovou, tak to opravdu není. Tereza nehraje na velikost penisu, nýbrž na velikost srdíčka. Je velká šance, že tihle dva spolu vydrží navěky.

3. Břucháčik Lumír Nykl

Postava Lumíra Nykla je sama o sobě diagnózou malého penisu. Lumírek je takový slaďoučký, chlupaťoučký medvídek brtník, se kterým je sice strašná sranda, bude vás poslouchat na slovo, dokonce zůstane i na mateřské, ale v posteli od něj neočekávejte žádné rošambo.

Lumča je prostě typický tlouštík, který si nevidí na své nádobíčko, a proto ho vlastně ani tak moc netrápí, že má mezi nohama místo penisu malý, špekatý váleček. Jestli se ptáte na to, proč s ním ještě stále je jeho žena Světlana, tak je to pravděpodobně proto, že má tolik práce a je ráda, že se o jejich syna aspoň někdo stará.

Lumír Nykl v této rodině už nefunguje jako chlap, ale jako chůva, uklízečka a kuchařka v jednom.

Související články

Další články