Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

3 postavy, které se musí vrátit do Ulice: Noční můra manželek Silva, obézní Milada a milá Terka

3 postavy, které se musí vrátit do Ulice: Noční můra manželek Silva, obézní Milada a milá Terka
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 7 fotografií
ulice
Nekonečný seriál Ulice běží na televizních obrazovkách už dlouhých patnáct let. Za tu dobu se hlavní role sice obměnily, ale lidé nezapomínají ani na staré postavy, které jim utkvěly v paměti. Podívejme se nyní na to, proč by se do oblíbené Ulice měla vrátit postava nesnesitelné Miládky, oblíbené Terezy Jordánové a žhavé krásky Silvy.
 • Eva Decastelo Silva Mlynářová
 • Eva Decastelo (41) se objevila v Ulici v roce 2005 a nezdržela se v seriálu na kdo ví jak dlouho. Přestože hrávala malou roli, spousta příznivců Ulice si ji pamatuje dodnes. Tehdy šestadvacetiletá Eva bravurně sehrála o mnoho let mladší Oldovu milenku.

  Olda už od začátku Ulice prožívá krizi středního věku, ovšem v současné době se mu dvacítky do postele nehrnou jako dřív. A není se čemu divit. Olda jako všichni ostatní zestárl a jeho pověstný šmrnc se pomalu vytrácí.

  Před patnácti lety mu zamotala hlavu mladinká Silva, kterou nemohla Oldova manželka vystát. Nyní je v Ulici po Maléřově aféře a odchodu od rodiny poměrně klid. Silva by se měla vrátit okamžitě zpátky a roztočit to přesně tak, jak to umí jenom ona.

  • Marika Procházková Miládka
  • Herečka Marika Procházková (46) nehrála v Ulici zrovna nejoblíbenější roli, ale zvládla ji na jedničku. Miládka zpočátku působila jako maloměstská holka, která se neumí oblékat, je trochu při těle a nedokáže si najít chlapa.

   Nic netušící Lumír se tehdy ujal utiskované Milady, která hravě využila situace a donutila Lumíra se do ní zamilovat. Než chudák Lumča zjistil, která bije, byl lapený v pasti, ze které nebylo cesty ven.

   Z Milady se začala stávat obří saň bez vkusu, která chtěla po Lumírovi jediné. Dítě. Lumír otročil, sotva mu síly stačily a v posledních chvílích se postavil Miladině krutovládě a poslal ji pryč. Nyní znovu přichází chvíle, kdy by obávaná Milada měla někomu pěkně zpestřit život. Co takový Radek Mastný?

   • Patricie Solaříková Tereza Jordánová
   • Patricie Solaříková (31) byla v Ulici o roku 2005 až do roku 2019. V současné době je její postava Terezy Jordánové v zahraničí, což však znamená, že se může prakticky kdykoliv vrátit. Tereza Jordánová je jednou z nejoblíbenějších postav a diváci byli hrozně zklamaní, když se dozvěděli o jejím odchodu.

    Sympatická mladá paní učitelka se šťastně vdala a po letech peripetií s muži je konečně šťastná. Návrat postavy by mohl být velkolepý třeba v podobě přírůstku do rodiny. A nemusel by být jenom jeden.

Související články

Další články