Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

3 panenství v dražbě! Za kolik tyhle holky můžete mít?

Povede se holkám dosáhnout takového finančního obnosu, jakého si přejí?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Nějak se vydělávat musí. Tyhle holky si umanuly, že se chytí nového trendu a vydraží svoje panenství na internetu. To, co může na počátku znít jako bláznovství, se ve finále ukáže jako dost dobrý byznys. Dívky se totiž umí pořádně nacenit a za jejich "poprvé" vám naúčtují pěkný balík.

Další slečny začínají kráčet ve šlépějích londýnské studentky, která vydražila svoje panenství na internetu. Hned dvě pocházejí z Nizozemska. Lola a Monika. Oběma slečnám je 18 a nezávisle na sobě se rozhodly vydražit to nejcennější. Své "poprvé" draží na nechvalně známé stránce Cinderella Escorts. Vyvolávací částka je nyní 20 tisíc eur, tedy v přepočtu 510 tisíc korun. Třetí slečnou je rakouská Kim (18), která si chce pořídit auto a byt. Chtěla by studovat někde v Německu nebo v Rakousku, ale to něco stojí.

Zatímco pro spoustu dívek by jejich poprvé mělo být něco výjimečného, pro tyto slečny je to pouhý byznys.

Dívka Jasmin z Londýna už své panenství vydražila za neuvěřitelných 2 880 000 korun! Její rodiče byli dokonce s rozhodnutím obeznámeni a schválili to. Psali jsme ZDE

Všechny tři slečny něco spojuje. Je to touha po finanční nezávislosti a něco mnohem krásnějšího. Všechny tři chtěly pomoci své rodině, která se nacházela ve složité finanční situaci. Dražení panenství se tak postupně stává trendem.

Související články

Další články