Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

3 NEJUFŇUKANĚJŠÍ modelky českého šoubyznysu za rok 2016: Jedna je rozmazlená, druhá neschopná a třetí chudinka!

Holky si vylévají na sociálních sítích své srdíčko!
Zdroj: archiv
+ Dalších 76 fotografií
Existuje řada "celebrit", mezi které patří zejména modelky, moderátorky a holky, jejichž povolání je "přítelkyně", které se naoko tváří, že všechen ten mediální humbuk je otravuje. Přitom své sociální sítě zásobují věcmi, bez kterých by se jejich fanoušci určitě obešli. Častokrát fňukají nad naprostými nesmysly, které obyčejný člověk přehlíží a nijak si jich nevšímá. Tohle jsou tři nejufňukanější české celebrity, které si často protiřečí a nevidí do vlastních úst!

1. Eliška Bučková (27)

Tahle rozmazlená celebrita zvedla ze židle obyčejné Čechy hned několikrát. Poprvé to bylo, když pochopila, že se svým přítelem Jakubem Vágnerem nejspíše nebude jezdit na dovolené typu Maledivy, pětihvězdičkový hotel a luxusní apartmány. Hubeňoučkou Elišku čekala několikadenní expedice po Mongolsku. A modelka nejspíše rázem pochopila, že to nebude procházka jako na pláži. Když se vzbudila jednoho mrazivého rána, hned setřela svého partnera slovy, že ze stanu do těch bílých sraček rozhodně nevleze. Copak Eliška nevěděla, do čeho jde?

Druhý její přešlap, který byl o hodně větší, se odehrál v nákupním centru. Tím Eliška všechny utvrdila v názoru, že je to rozmazlená fiflenka, která nemá na práci nic jiného než chodit po obchodech a buzerovat personál. Eliška si vyfotila selfíčko v kabince, kde se nehorázně pohoršovala nad tím, že si před zrcadlem vyfotila jen 30 selfíček, protože na něm bylo spoustu bílých teček, přes které se nebohá modelka nemohla vidět.

Okamžitě se na ni snesla oprávněná kritika lidí, kterým se svým chováním zprotivila. Do kabinek se chodí zkoušet oblečení, a ne se fotit. Prodavačky obzvlášť před Vánoci mají tolik práce, že si nemohou všímat každé tečky na zrcadle. Ještě že tady máme obchodního policajta v sukních Bučkovou!

2. Michaela Ochotská (32)

Míša Ochotská utekla od svého manžela Lukáše Rosola k mamince, protože údajně nezvládala sama výchovu jejich chlapečka Andrého a Rosol byl neustále někde v trapu. Tenista Lukáš Rosol se o své ženě vyjádřil, že velmi razantně zhubla, což jsme mohli vidět i na Instagramu Míši. S bývalou moderátorkou to začalo jít z kopce. Spousta českých matek samoživitelek se začala pohoršovat nad tím, jak je možné, že Míša nezvládá výchovu jednoho dítěte.

Spousta z nich se vyjádřila, že jim Míša přijde jako neschopná panička. A to z toho důvodu, že mezitím, co ony vychovávají samy dvě děti, tak chodí do práce, aby je ještě uživily. Kdežto Míša si žije v přepychovém domě, do práce chodit nemusí, stará se pouze o jedno dítě a i to nezvládá.

Ochotská se později nejspíše emocionálně zhroutila, protože na sociální sítě vyvěsila prostoduchý citát, který jako by naznačoval, že její manžel jí dal vlastně hovno, tudíž nemůže od ní očekávat nic jiného než tunu sraček.

Míšo, už nejsi v pubertě, měla by ses naučit ovládat své emoce!

3. Veronika Kopřivová

Veronika Kopřivová je kapitola sama o sobě. Tahle holka ze sebe dělá ráda chudinku, o čemž přesvědčila veřejnost již několikrát. Poprvé to bylo, když nehorázně fňukala nad tím, aby ji lidé nesoudili kvůli tomu, že tancovala u tyče, protože to měla v té době hodně těžké. Vyjádřila se, že tuto práci vykonávala jenom proto, protože neměla pomalu co jít a sžíraly ji dluhy. Bohužel jaksi zapomněla smazat ze svého Instagramu fotky, kde si v období své největší chudoby užívá na luxusních plážích a kupuje drahé oblečení.

Podruhé si stěžovala na to, že ji už otravuje, jak je neustále propíraná českými médii. Milá Veroniko, pokud chceš, aby tvé soukromí zůstalo utajené, začni třeba tím, že přestaneš na sociální sítě sdílet každý svůj výblitek.

A v neposlední řadě fňukání Veroniky Kopřivové potřetí. Přítelkyně Jaromíra Jágra si posteskla nad tím, že několik dní necvičila a hned nemá sílu a dokonce přibrala 2,5 kg. Za tenhle post na sociálních sítích to okamžitě dostala sežráno od jedné fanynky, která ji setřela. „Není divu, že ti po třech dnech povadají ‚svaly‘ a jsi při cvičení unavená. Protože ty žádné svaly nemáš. Tzn. ani sílu. Každý člověk, který pravidelně sportuje a dává svému tělu dostatek živin, nemůže být takhle vysílený po pár dnech. Tohle je regulérní podvýživa!“

Související články

Další články