Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

3 NEJ VyVolené Nikol Trojanové: Trčící bradavky, celulitida na stehnech a samozřejmě noční močení!

3 NEJ VyVolené Nikol Trojanové: Trčící bradavky, celulitida na stehnech a samozřejmě noční močení!
Zdroj: archiv TV Prima
+ Další 3 fotografie

Soutěžící Nikol Trojanová (22) je ve vile VyVolených zatím jen pár dní, ale za tu dobu už na sebe stihla pořádně upozornit.

1.

Bývalá účastnice souložící reality show v Dominikánské republice se ve VyVolených ještě ani pořádně neohřála ve vířivce a už se jí podařil trapas, který ve vile stěží někdo další překoná. Po pořádném alkoholovém dýchánku ji v noci zradil přeplněný močový měchýř a Nikol svou potřebu vykonala před zraky kamer na koberec v ložnici

2.

Když si Trojanová konečně označkovala své teriorium a ukázala národu, že koberec není jen podložka na podlahu, pochlubila se národu se svými ňadry. V bazénu dováděla se soutěžícím Thomasem, až jí spadl vrchní díl plavek. Nikol sice chvíli dělala cudnou a prsa si zakrývala rukama, ale pak si to nakráčela do sprchy, kde se už beze studu sprchovala nahoře bez.

3.

Trojanová má zatím ze všech soutěžících dívek ve vile asi nejhezčí postavu, ale ani jí se nevyhnul problém s celulitidou. Naštěstí jsou ve vile Thomas a Martin, kteří svou skromnou inteligenci vložili do svalů a ostatním VyVoleným pořádají ve vile rozcvičky.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy