Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

3 kruté pravdy o vztazích a lásce, které holky z Plzně nikdy nepochopí

To je mazec, že?
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes ale jde o hodně, dnes jde o holky z Plzně.

Pražské zlatokopky považují holky z Plzně hned vedle Slovenek za jednu z nejnižších forem života. Plzeňačky si za to můžou samy, protože mluví s přízvukem připomínajícím Maďarštinu a neumí se chovat ve velkoměstě. Když se rozhodnou klofnout někoho z Prahy, většinou velmi tvrdě narazí. Hned vysvětlím proč!

1) Pivo není sexy

Plzeň je od nepaměti považována za hlavní město piva. Slyšela jsem zvěsti o tom, že zlatavý mok používají některé plzeňské maminky jako výživnou náhradu sunaru. K smůle jejich ratolestí má alkohol i v malých dávkách velmi negativní vliv na vývoj lidského mozku. Děti odkojené pivem tak bývají zpravidla pomalejší a nesou si tento hendikep do dospělosti.

Vyzkoušeli jste se někdy deset minut bavit s holkou z Plzně? Je to utrpení plné hloupých názorů a záchodového humoru. Pivo slouží holkám ze západočeské metropole dokonce i jako střelivo pro různé balící metody. Když chtějí někoho klofnout, většinou ho pozvou k posezení na jedno. Snaží se ho ohromit tím, že jsou schopné vychlemtat deset malých, aniž by se jim chtělo čůrat. Když tato strategie selže, začnou vykrkávat hymnu Viktorky Plzeň.

Problém je, že pivo v ruce holky prostě není sexy. Dělá se po něm pupek a pomerančová kůže. Negativní účinky pití piva se u nás v České republice přehlíží, ale pak se stačí podívat na holku z Plzně v dvoudílných plavkách a máte jasno.

2) Študovaná Plzeňačka není sexy

Vzhledem k výše zmíněnému je absurdní snaha Plzeňaček ohromit tituly a vysokou školou. Kauza plzeňských práv navždy pochroumala reputaci plzeňského školství a každý v Praze ví, že nejtěžší zkouškovou otázkou na plzeňských právech bylo jméno přednášejícího.

Absolventky fofrškoly nemají šanci si před pražskými intelektuály získat respekt. A když nemají šanci získat respekt, nemají ani sebemenší naději získat si jejich srdce.

3) Zmatenost není sexy

Holku z Plzně poznáte v Praze jednoduše. Motá se po ulicích jak vítr v bedně. Kulturní život v hlavním městě je trošku jiné kafe než folklorní festivaly a vysedávání u Úhlavy. Metrem jezdit neumí, nikam pořádně netrefí a když se má s někým potkat pod koněm, začne googlit pražské hřebčíny.

Který chlap by vedle sebe chtěl mít ženu, kterou musí neustále někam navigovat a poučovat? Odpovím za vás, protože znám moc dobře odpověď. Žádný! Každý samec k sobě v dnešní době hledá samostatnou a sebevědomou ženu. Musí se o sebe umět postarat. Musí vědět, kam zajít na nákup, kam vyrazit na dobré jídlo a kam přítele pozvat, když mu chce udělat hezký večer. To je třetí krutá pravda o vztazích v Praze, kde Plzeňačky rozhodně nepatří mezi žhavé zboží.

Je mi líto, pokud jsem holkám z Plzně zkazila plány na to, jak přijedou do Prahy a podaří se jim hned ulovit frajera. Jedinou šanci mají u naplavenin a zoufalců, kteří nepohrdnou žádnou sukní.

Mohlo by vás zajímat

Další články