Jaro se nám blíží už mílovými kroky, a tak je možné, že na sobě začínáte pozorovat známky vyčerpání. Potřebujete dobít baterky, ovšem nemáte sebemenší chuť něco zlepšovat a měnit, protože hned po práci upadáte do postele. Máme pro vás 3 zaručené triky, které jarní únavu obelstí.

1. Pohyb

Může to znít opravdu zvláštně, ale skutečně dostatek pohybu vám dodá tolik potřebnou energii do dalších dnů. Jelikož nám sport rozproudí endorfiny v těle, budeme se cítit šťastní, odpočatí a v kondici. Navíc je nejvyšší čas připravovat své tělo do plavek a tak šup šup do posiloven.

2. Správné stravování

Pokud se přejídáte a jíte mastné, smažené a nezdravé jídlo, není divu, že se cítíte unavení a bez energie. Váš jídelníček by měl být vyvážený a pestrý, proto nezapomínejte na ovoce a zeleninu a vynechejte potraviny zatěžující organismus.

3. Otužování

Právě otužování dělá s naším tělem opravdové zázraky. Proto se nebojte tomuto „sportu“ propadnout a začít své tělo otužovat. Nejen že ucítíte přísun energie, zlepší se vám i imunita a vy se budete cítit skutečně skvěle.

Snad tedy ten příchod jara přežijeme ve zdraví a jarní únava nebude mít šanci.