Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

3 důvody, proč ženy nepřitahují citliví muži! Drsoni u nás pořád vedou!

Citlivky nikdo z nás nechce.
Zdroj: archiv
Přestože celý svůj život hledáme hodného kluka, ten zlý nás sbalí ve vteřině. Jde prostě o zákon, který se sice vymyká lidské logice, ovšem nikdy se neplete. Zajímá vás, proč nás ti milí a citliví kluci prostě nepřitahují?

Ruku na srdce, jací muži vás přitahují? Jsou to ti hodní ňoumové, nebo ti naprosto nesnesitelní, ale strašně sexy fešáci? Myslíme, že odpověď je v tomhle případě naprosto zbytečná. Přesně takový muž, o kterém prohlašujeme, že bychom si ho přály, by nás ve finále nebavil a nepřitahoval.

Čím větší rošťák muž je, tím víc na nás působí jako magnet, což je opravdu k pláči. Hlavně že se pak divíme, že máme zlomené srdce a ubrečené oči. Sílu přitažlivosti asi nezměníme, ovšem podívejme se na to, co nás u citlivých mužů nepřitahuje a co jim chybí.

1. Nadsamec

Každá žena chce svého nadsamce, který nad ní budu držet ochrannou ruku a nikomu ji nedá. Navíc v nás takoví muži vzbuzují pocit opravdového chlapa. To ti milí a jemní chlapci prostě nedohoní.

2. Happy end

Kdo by netoužil po happy endu jako z pohádky, kdy se staneme princeznami, které vysvobodil odvážný rytíř. Novodobá pohádka ovšem zní: Chceme muže, který se kvůli nám změní a z drsného chlápka se stane osobní strážce.

3. Sex

Pořádný sex může být jen s pořádným chlapem. Koho by pořád bavily kytičky, pusinky a objetí. Chceme zažít pořádnou živelnost, nespoutanost a mužskou nadvládu, kterou nám ten hodný blbeček prostě nedá.

Související články

Další články