Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

3 + 1 nejvíc sexy fotek Michaely Ochotské: Tohle tělo teď patří kolouškovi Hálovi!

Vypadá božsky…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 41 fotografií
Michaela Ochotská (32) už několik měsíců randí s pohledným fotbalistou Martinem Hálou (25). A teď se pochlubila svými hodně sexy tvary, které v soukromí smí obdivovat jen její koloušek. Od doby, kdy spolu dovádějí pod peřinou, se bývalá moderátorka hodně změnila. Je usměvavá a snaží se na fotkách vypadat skutečně jako pořádná rajda...

Ochotská se svůj nový vztah snažila dlouho tajit. Po rozpadu manželství s Lukášem Rosolem působila dosti nevyrovnaně, ovšem jen co jí mladý koloušek ukázal, že skvěle technicky není vybaven jen na fotbalovém hřišti, začala mít opět ze života radost.

Na svém Instagramu se vytasila několika snímky, na nichž je skutečná rajda. I když je stále hubená jako lunt, pořád se řadí k nejkrásnějším ženám šoubyznysu. A mnohé pány o tom přesvědčí i snímky, kde Michaela působí hodně uvolněně a toužebně.

Zkrátka Michaela už oplakala své nevydařené manželství a začala si znovu užívat života. Uvidíme, jak jí nová láska dlouho vydrží. V minulosti totiž předvedla, že jí více vyhovují románky než stabilní vztah. Kdoví, třeba to její koloušek Hála změní.

Související články

Další články