Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

2 zázraky, díky kterým si užijete orgasmus při každém sexu!

Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Sex zakončený slastí je pro vás jen vysněnou představou? V tom případě jste ještě neslyšela o 2 zázracích, které vás k orgasmu zaručeně dovedou. Takže pozorně čtěte a večer to pod peřinou pořádně roztočte!

Máte doma partnera, se kterým vám to perfektně klape, ovšem jakmile dojde na postel, je zle? Přestože sex máte ráda, i přes veškeré vaše i partnerovo úsilí ne a ne dosáhnout vytouženého cíle. Rozhodně si z toho nic nedělejte, nejste odsouzená k doživotnímu samouspokojování. Existují přece jen 2 recepty na zaručený orgasmus Víte, o co jde?

1. Předehra bez orálu není předehra

Není divu, že nejste schopna dosáhnout vrcholu, pokud to na vás partner rychle vybalí a vy se nestihnete ani nadechnout. Pro většinu žen je předehra klíčovou záležitostí, která rozhoduje o tom, zda se sex povede nebo ne. Orál je pro předehru velmi vhodnou volbou, a tak se nebojte si o něj říct

2. Co takhle použít penis k dráždění

Pokud jede partner jen sám na sebe, je jasné, že je pro vás prakticky nemožné dosáhnout vytouženého cíle Penisem se totiž nemusí pouze pronikat do pochvy, dá se využít i jako dráždidlo pro váš klitoris, vyzkoušejte to!

Související články

Další články