Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

16 let od natáčení prvního dílu Harryho Pottera. Jak se herci změnili? Velká sláva, pád na dno a pornofotky

Vzpomínáte?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 28 fotografií
Připadáte si moc staří? Tak až zjistíte, že od prvního natáčení Harryho Pottera uplynulo už šestnáct let, budete si připadat ještě starší. Premiéra megafilmu byla 15. listopadu 2001. Je to už dlouhá doba a hlavní protagonisté se dost změnili. Podívejte se, jak dnes vypadají herci, kteří hráli Hermionu, Rona a Harryho.

Už je to neuvěřitelných šestnáct let od natáčení prvního dílu Harryho Pottera. Od té doby se hlavní představitelé hodně změnili a každý si šel svou cestou. Některým z nich se daří a dokázali využít svou rychle nabytou slávu. Ale najdou se tady i takoví, kteří se nějak zasekli a v současné době na tom nejsou zrovna nejlépe.

Na vrcholu se stále drží představitelka šprtky Hermiony Emma Watson (27). Ztvárnila spoustu rolí v dalších filmech, které mají úspěch. Před nějakou dobou se na internetu objevily její nahé fotky, které vzbudily opravdu velký poprask. Naštěstí se mělo jednat o fotomontáže. Zanedlouho poté ale unikly krásné Emmě nahé fotky, které měly pravděpodobně pocházet z jejího soukromí.

Kromě toho patří mezi jedny z nejkrásnějších a nejvkusnějších žen světa. Její tělíčko zbožňují muži po celém světě a herečka moc dobře ví, jak ho využít ve svůj prospěch. Podobně na tom je také Daniel Radcliffe, který si ze všeho nejvíce přál vymanit se z role Harryho Pottera.

A vypadá to, že se mu to daří. Vyrostl z něj opravdu statný muž a na nedostatek fanynek si stěžovat rozhodně nemůže. Hůře na tom je Rupert Grint, kterému režiséři paradoxně už od začátku slibovali hvězdou kariéru.

Většina z nich byla přesvědčena, že představitel Rona to díky svému talentu a vtipu dotáhne daleko. Bohužel, Rupert se objevuje pouze v béčkových rolích, kašle na svůj zevnějšek a celkově rezignoval.

Momentálně vypadá jako mírně obézní obejda a nejčastěji ho fotografové zachycují s cigaretou v puse. Přitom má opravdový talent a mohl by být na špici ve svém oboru. Podívejte se do galerie na to, jak trojice známých herců nyní vypadá.

Související články

Další články