Už je to neuvěřitelných šestnáct let od natáčení prvního dílu Harryho Pottera. Od té doby se hlavní představitelé hodně změnili a každý si šel svou cestou. Některým z nich se daří a dokázali využít svou rychle nabytou slávu. Ale najdou se tady i takoví, kteří se nějak zasekli a v současné době na tom nejsou zrovna nejlépe.

Na vrcholu se stále drží představitelka šprtky Hermiony Emma Watson (27). Ztvárnila spoustu rolí v dalších filmech, které mají úspěch. Před nějakou dobou se na internetu objevily její nahé fotky, které vzbudily opravdu velký poprask. Naštěstí se mělo jednat o fotomontáže. Zanedlouho poté ale unikly krásné Emmě nahé fotky, které měly pravděpodobně pocházet z jejího soukromí.

Kromě toho patří mezi jedny z nejkrásnějších a nejvkusnějších žen světa. Její tělíčko zbožňují muži po celém světě a herečka moc dobře ví, jak ho využít ve svůj prospěch. Podobně na tom je také Daniel Radcliffe, který si ze všeho nejvíce přál vymanit se z role Harryho Pottera.

A vypadá to, že se mu to daří. Vyrostl z něj opravdu statný muž a na nedostatek fanynek si stěžovat rozhodně nemůže. Hůře na tom je Rupert Grint, kterému režiséři paradoxně už od začátku slibovali hvězdou kariéru.

Většina z nich byla přesvědčena, že představitel Rona to díky svému talentu a vtipu dotáhne daleko. Bohužel, Rupert se objevuje pouze v béčkových rolích, kašle na svůj zevnějšek a celkově rezignoval.

Momentálně vypadá jako mírně obézní obejda a nejčastěji ho fotografové zachycují s cigaretou v puse. Přitom má opravdový talent a mohl by být na špici ve svém oboru. Podívejte se do galerie na to, jak trojice známých herců nyní vypadá.