Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

15 věcí, se kterými se musíte vypořádat, pokud chcete začít chodit s fotbalistou

15 věcí, se kterými se musíte vypořádat, pokud chcete začít chodit s fotbalistou
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Holky, pokud plánujete vztah nebo pletky s fotbalistou, připravte se, že to nebude tak jednoduché! Dámy, máme pro vás 15 věcí, na které byste měly být připravené, pokud se rozhodnete do toho jít.

1. Kopačky jsou spíše tělesnými typy, duchaplnou konverzaci na téma politická situace na divokém Západě nebo záchrana ohrožených druhů na Borneu asi nečekejte.

2. Když je Liga mistrů, tak je Liga mistrů Přestože v ní vyloženě osobně nefiguruje, tak nemá čas na žádná rande ani veselá setkání třetího druhu, protože prostě s kamarády sleduje každý zápas.

3. Můžete se stoprocentně spolehnout, že je hladce oholen, a to všude, doslova. Problém může nastat, když má ty nohy hladší než vy.

4. O jeho vypracovaném těle se vám bude i zdát. Pozor, pokaždé když bude chtít ukončit hádku nebo vás prostě umlčet, tak si jednoduše sundá tričko. A bude to fungovat.

5. Je pravděpodobné, že začne nosit culíček na hlavě

6. Pokud jste žárlivka, zapomeňte na něj, jeho nikdy nekončící pijatika konající se v podnicích, kde se pohybují pouze kopačky, hokejky nebo botoxové krásky od Plaboye, by vás přivedla k šílenství.

7. Bude mít víc párů bot než vy, asi tak o sedmnáct kousků.

8. Přijde den, kdy v koupelně objevíte make-up a skutečně se budete modlit, aby byl nějaké roštěnky, která si ho tam zapomněla.

9. Při sexu má neuvěřitelnou výdrž, samozřejmě, živí se totiž tím, že se honí za mičudou.

10. Když má v sobotu zápas, očekávejte, že se domů vrátí zhruba v úterý.

11. Pravděpodobně přijde den, kdy dostanete kopačky od kopačky kvůli jiné slečně ze silicon Valley.

12. Pokud zrovna není na tréninku, v posilovně nebo v Kozičce, tak spí, často se bude ukládat ke spánku již kolem sedmé večerní, protože je po celodenním tréninku a ráno má zase trénink nebo zápas nebo focení nebo se na sebe chce hodinu koukat v zrcadle v posilovně.

13. K mamince bude chodit na oběd každý den.

14. Vzhledem k jeho výdrži a poměrně slušnému počtu předchozích partnerek v posteli zažijete skutečnou první ligu, i když v ní ve skutečnosti nehraje. Jestli kopačky něco umí, tak je to skórovat.

15. Pokud se s těmito lehkými chybami vypořádáte a stále budete oddaná kráska, která miluje jeho svaly, gratulujeme, pravděpodobně budete šťastně prát štulpny až do smrti.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy