Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

15 věcí, které ženy nejvíce milují na sexu. Proč 15? Od té doby už můžete!

I takhle to může klidně vypadat. Chce to jen trochu snahy!
Zdroj: Profimedia.cz
Každý, kdo má onu nebeskou premiéru už za sebou, zažil první přešlapy a rozpaky. Abychom to následující generaci ulehčili, sepsali jsme v patnácti bodech jasný postup toho, jak na to, aby byl sex s vámi pro ženu dokonalý. Proč zrovna patnáct věcí? No přece protože od patnácti let se můžete legálně oddávat něžným sexuálním hrátkám, jak je libo! Nováčci nechť se tedy vzdělají, no a ostříleným matadorům taky neuškodí, když si zopakují základy!

1. Líbání

Takže pozor. Tohle je začátek, kterým buď všechno definitivně zabijete, a nebo si tím pojistíte to, že se přesunete k dalším bodům. Pusinkování, líbání na šíji, francouzáky, všechno se dá udělat dobře, ale taky úplně zkopat. Hlídejte si, abyste to nepřeháněli s jazykem, slintáním a čtěte řeč těla. Když bude žena spokojená, pootevře pusu, neuhlídá vzdechnutí, mírně se prohne v zádech, přitiskne se k vám… Jestli neudělá nic z toho, je buď namol a ani si neuvědomuje, že se o něco pokoušíte, nebo se prostě snaží přežít, než to dokončíte, aby mohla odjet na druhý konec země a být si jistá, že vás už nikdy nepotká. Jo a pánové. Zavírejte u líbání ty oči, prosím!

2. Oči

Když jsme u toho očního kontaktu, tak si zapamatujte, že kdyby v téhle fázi dával Jágr koš za čínské ženské basketbalové družstvo, nezajímá vás to. Nesledujete televizi, nedíváte se z okna a je vám jedno, co děje v okolí. Díváte se do očí ženě, kterou svádíte.

3. Okusování

Tak tohle je problém. Muži tuhle část buď úplně vynechají, protože jim nepřijde podstatná, nebo se do nás zahryznou jak týden nekrmený pitbul. Chcete nás rozpálit, pánové? Musíte hezky jemně. Okusuje se krk, případně ušní boltce, brada. Nikdy ne nos a podobné trapnosti ze školky.

4. Svlékání

I pomalé sundávání oblečení má své načasování. Pokud z ženy začnete trhat oblečení příliš brzy, tedy tehdy, když ještě nebude dostatečně nažhavená, bude to průser. Začne totiž přemýšlet o tom, jak vypadá nahá, bude se stydět a veškerá vaše práce přijde vniveč. Takže si klidně radši chvilku počkejte, a až si budete jistí, že vás má plnou hlavu, vzhůru do toho!

5. Bradavky

BRA-DAV-KY! To je množné číslo. Jsou dvě. Takže žádná zasekávačka u jedné. Já vím, že je to super pocit, dostat se až tak daleko, ale zkuste se ovládat! Nezapomínejte, že někdy jsou naše bradavky dost citlivé. Můžete je cucat, líbat, lehce okusovat zuby, ale nekroutit a netahat až ke stropu.

6. Předehra

Z ideální předehry vám jde hlava kolem! Dobrá předehra není ta, která trvá hodinu, to nikoho nebaví! Ideální je ta, při které si připadáte, že má váš partner ruce úplně všude. Hladí vás po celém těle a díky tomu se krev ve vás vaří.

7. Vášnivé mazlení

Co si budeme nalhávat, tady už to máte jisté. V tuhle chvíli je rozhodnuto a oba víte, že do toho jdete. Takže si užívejte chvilky, kdy se po sobě se svojí drahou valíte úplně nazí a patří vám svět.

8. Zásun

Vážení, tohle vám nebudu popisovat, protože to je na každém z vás. Každopádně mi věřte, že když se vám to povede, tedy ve správnou chvíli a se správnou intenzitou, poznáte to podle zvuku, který ze sebe naprosto nekontrolovatelně vydá žena pod vámi/nad vámi… prostě tam někde.

9. Zvuky

Hodně individuální záležitost. Jedno je ale jisté. Povídat si u toho s vámi nikdo nebude. Můžete zkusit zašeptat něco do ucha, nadhodit pár hlášek, o kterých si myslíte, že by vaši milenku rozpálily ještě víc. Ať to ale nevypadá, jako když diktujete někomu nákupní seznam.

10. Změny poloh

Jasně, porno je super. Ale když si nás někdo v posteli přehazuje po dvou minutách do krkolomných poloh, protože si myslí, že je to sexy, tak je to stejně špatně, jako když si na nás lehne jako na lehátko v Chorvatsku a občas zavrtí zadkem. Polohy střídejte, ale s citem a s ohledem na možnosti toho druhého. Že jste zrovna vy jogín vás neopravňuje vyhodit nám kyčle z kloubů!

11. Pochvala nikdy neuškodí

Je hezké slyšet, že přesně víme co se vám líbí. Že to děláme dobře. A hlavně, že máme krásné tělo. Prostě řekněte něco, co nás ujistí, že si to užíváte stejně jako my. Rády vám to oplatíme.

12. Nechte nás chvíli velet

Obecně se ví, že ženy mají rády v posteli spíše samce, kteří jsou dominantní. Ale hodit si ženu na sebe a nechat ji chvíli kontrolovat situaci může být i pro vás příjemná změna. Ne že se ale vyválíte a necháte ji tam cvičit jako v posilovně!

13. Orgasmus

Jedním slovem vyjádřený váš společný cíl, kam byste se měli dostat. Není to vždy jednoduché. V případě, že začínáte, tak zapomeňte na všechny romantické filmy, kde pár vyvrcholí ve stejnou vteřinu. Je to stejná hloupost, jako když se na sebe vrhnou milenci po probuzení a mají voňavé zuby a dech lepší než po spolykaném kamionu žvýkaček. Nedovolte, aby žena musela svůj orgasmus před vámi hrát. Dělají to. Někdy jim to trvá déle nebo k tomu potřebují jinou polohu než vy. A jenom to, že vám budou v tu chvíli věřit, zaručí, že si řeknou, co a jak chtějí. Díky důvěře zažijete ten krásný okamžik, kdy ji dovedete na vrchol a nakonec se vám zhroutí vyčerpaná do náručí.

14. Tulení

Pro muže končí sex orgasmem. My bychom ale rády ještě trochu něco víc. Schoulit se k vám do náručí, nechat se laskat po vlasech, dostat pusu na čelo. Věnujte nám potom alespoň chvíli.

15. Ticho

Důrazně za celou ženskou populaci v naší zemi doporučuji vynechat blbé hlášky na závěr, které má hodně samců v oblibě. Věty typu: Vypadáš mnohem líp, než jsem si myslel, Bylo to lepší, než bych s tebou čekal a podobně spolkněte a odneste si je s sebou ze dveří. Díky!

Teď všichni víte, jak na to. Svět je zachráněn, už žádné omyly a přešlapy! Nezbývá než popřát vášnivou noc všem.

Související články

Další články