Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

15 slavných celebrit, které zbožňuje celý svět: Proč zrovna tyhle nemají žádné odpůrce?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií

Nedávno jsme si tady smlsli na patnácti hvězdách, které nejsou zrovna veřejností oblíbené Tváří se protivně, nemají žádný talent, namísto umění se proslavily svými oplzlými gesty, nahými fotkami, přehnanými manýry, nedostatkem soudnosti, otravností v každém společenském dění či dokonce přemírou aktivity. Ale abyste viděli, že umíme být i hodní, sestoupili jsme kvůli vám do hlubin internetu, prodírali se žumpou nenávistných komentářů z celého světa a přinášíme vám nyní 15 hvězd, na které jsme nemohli nic najít. Prostě proto, že je má každý rád. A my taky!

15. Emma Watson (23)

Hodná, hezká, talentovaná, módní ikona. Nikde neukázala záměrně víc, než je třeba, nikdo ji neviděl válet se opilou po zemi nebo ukazovat prostředníček do publika, mluvit sprostě či se vztekat. Nemá žádné přehnané požadavky, jen prostě někam přijde, udělá, co je potřeba, a jde zase domů. Hodnou holku Emmu mají lidi rádi, poctivě si dře kariéru a vždycky vypadá dobře naladěná, jako by snad ani neuměla říct ne. Těžko se na ní hledá něco nepříjemného.

14. Rowan Atkinson (58)

Britský komik a představitel Mr. Beana patří doma mezi velevážené pány, každý by s ním chtěl jít na pivo nebo mu aspoň podat ruku. O Rowanovi se navíc ví, že je to vzdělaný muž, kultivovaně hovoří, má přehled a navíc se vyzná v autech, což zase s povděkem kvituje pánská veřejnost, Atkinson nejenže závodí, ale o autech i píše. Je spoustu let s jednou ženou, má nádhernou dcerou a žije úplně tichý život mimo mediální pozornost. Ideální prototyp slavné a bohaté celebrity, jejíž obličej zná celý svět, aniž by udělala jakýkoliv skandál.

13. Daniel Radcliffe (24)

Hatera nenajdete široko daleko. Jakmile se tenhle prcek někde objeví a vrhne svůj plachý pohled raněného koloucha, vše je v tu ránu odpuštěno. Podezření na drogy, alkoholová minulost, kdy se sám přiznal, že na natáčení Harryho Pottera chodil opilý, nic z toho ještě lidi nepřimělo mu za něco nadávat. Jeho úspěchy mu každý přeje a dokonce ho mají rádi i konkurenční herci. Takový Colin Farrell ho jednou během společného rozhovoru otlapkával tak, až jsme si mysleli, že se snad dal na kluky.

12. Johnny Depp (50)

Kdo může něco říct proti Johnnymu? Kdo by se opovážil? Kdo nemusí jeho herectví, a takových je málo, ten zase uznává jeho brilantní osobnost. Věčný kluk, co má všechno na salámu a jede si svoje. Občas se proženou jeho milostné eskapády bulvárem, ale nikoho to ani moc nezajímá, každý hledí jen na to, jak dobře hraje. Lidé navíc oceňují, že pomáhá tiše. Když je potřeba nějaké peníze rozdat nebo se zjevit v kostýmu Jacka Sparrowa pro potěšení žáků jedné školy, veřejnost se o tom dozví buď náhodou, nebo až o mnoho týdnů později. Kdy to navíc vynese někdo z jeho okolí, nikoliv on sám.

11. Christian Bale (39)

Když zemřel Heath Ledger alias Joker, jeho herecký kolega z filmu, Christian plakal na pódiu přede všemi lidmi během vzpomínkových záběrů. Když jeden psychopat postřílel v kině diváky na premiéře Batmana, šel navštívit zraněné oběti. Když se dozvěděl, že jeho velkým fanouškem je teprve devítiletý kluk, který v nemocnici bojuje s leukémií, prostě se mu jednoho dne zjevil vedle postele. Nikdo o jeho tajných návštěvách nevěděl. A nikdo by to nevěděl dodnes, tedy pokud by se personál nemocnice nepochlubil fotkami z mobilu. Christian Bale je prostě megafrajer.

10. Tom Hanks (57)

Celý život po boku herečky Rity Wilson. Zasloužené herecké ceny, spořádaná rodina, velké filmy, velké hvězdné jméno. Kdo nemá rád Toma Hankse? Nikdo. Všem lidem by se podlomila kolena, kdyby se právě vedle nich zjevil třeba ve frontě, Hanks je vážený herec a to respektuje i jinak mimořádně ostrý bulvár, který pronásleduje kdekoho. Toma všichni milujeme.

9. Julia Roberts (45)

Profesionální, nenáladová, vždycky dobře naladěná, skvěle se stará o rodinu. Když se někde objeví nějaká malinká ojedinělá zmínka, že Julia až tak velká herečka není, ihned se na provinilce sesypou zástupy obhajovatelů jak vosy na limonádu. Kdysi nejlépe placená herečka Hollywoodu působí na lidi hrozně příjemně a ještě milejší také je, že ví, kdy má přestat jančit. Čím víc stárne, tím víc si vybírá vážnější a těžší role. Je natolik k sobě objektivní, že nepohrdne ani těmi vedlejšími, prostě nemusí být za každou cenu psaná na plakátu na prvním místě. Maličkost, kterou veřejnost ohromně oceňuje.

8. Adele (25)

Naživo zpívá stejně jako ve studiu. Ukazuje emoce, buď šílí radostí jak malá holka, nebo pláče dojetím, nebo nespokojeně vystrčí ukazovák v přímém přenosu, nehraje s veřejností žádné hry, je sama sebou. Kašle na všechny, kdo komentují její váhu, protože ona je paní Zpěvačka a ne nějaká modelka. Tvrdě narazil Karl Lagerfeld, když jí přes noviny vzkázal, že by měla zhubnout. Takovou smršť nenávisti vůbec nečekal a nakonec se musel omlouvat nejen jí, ale i veřejnosti, která se za Adele postavila jako jeden muž.

7. Eminem (40)

Někde se objevily nějaké chabé hlášky, že je to šovinistické, sexistické a vzteklé prase, které podněcuje svými texty a chováním k násilí a ovlivňuje negativně dospívání dětí. Ano, Eminem vztáhl ruku na svou ženu, ano, ohrožoval ji i jejího milence zbraní, ano, hrozil mu kriminál, ano, je to cholerický vztekloun, a ano, Eminem umí říct ve svých písních slovo fuck tolikrát za sebou, že to ani nestihnete zaslechnout, ale tahle ubohá vzpoura jeho odpůrců byla okamžitě potlačena, protože Eminem je především jedním z největších žijících umělců a navíc brilantní otec. Umí dobře hrát, umí dokonce i zpívat, texty svých songů si skládá sám, veřejně se v nich vyznává ze všech problémů, vzorně se stará o dceru Hailie Jade a navíc adoptoval svou neteř Alanii, aby se měla v životě líp. Ženy neví, zda ho mít raději za milence nebo za otce, muži chápou, že jeho rapování není o předvádění se, jak rychle umí mluvit, ale jsou to bolestné zpovědi duše a lásky k jeho dcerám. Jeho obrovský talent uznávají všichni.

6. Dylan Moran (41)

Na nikom nenechá nit suchou. Uráží Američany, Skoty, Angličany, Australany, domovské Iry, vládu, konzumní společnost, Ježíše, věřící, své fanoušky. Lidi se u toho mohou potrhat smíchy a hlasitě mu tleskají, nejraději by mu za to dali pusu. Komik s humorem nabroušeným jak samurajský meč je tak protivný, mrzutý a urýpaný, že ho musí každý milovat. Ve skutečnosti velmi plachý a introvertní herec, scénárista a humorista se na veřejnosti mění v rozjetou mašinu ironie a sarkasmu, lidé oceňují, že vlastně mluví pravdu a nastavuje jim zrcadlo. Nedělá skandály, nehledá záměrně pozornost, vyznává nezdravý životní styl a nahlas mluví o věcech, na které se bojíme i jen myslet. Jeho odpůrců je tak málo, že téměř neexistují. A pokud existují, nemají smysl pro humor.

5. Keanu Reeves (49)

Je to těžký dyslektik, jeho přítelkyně Jennifer mu porodila mrtvé dítě, dva roky poté se zabila v autě, jeho nejlepší kamarád River Phoenix (bratr Joaquina) se předávkoval drogami, jeho nejbližší přítelkyní je mu sestra Kim, která umírá na leukémii v posledním stadiu. Pfů. Záměrně si snižuje honoráře, aby s ním mohli hrát ve filmech i další skvěle placení herci, na které by rozpočet nevycházel, nadměrné výdělky rozdává mezi mizerně placený filmový štáb a zbytek peněz cpe do záchranné léčby své sestry a na výzkum nových léků. Jestli existuje na světě jen jeden člověk, který nemá Reevese rád, zajde v pekle strašlivým mučením a v příštím životě se narodí jako moucha, kterou rozplácneme v redakci o zeď.

4. Princ Harry (28)

Celá Diana Ne podobou, nýbrž činy. Postavil vlastníma rukama školu v Lesothu, aktivně se angažuje v odstranění nášlapných min, stará se o nemocné děti, nasazoval vlastní život v Afghánistánu v bojové linii a nikomu to celou dobu, co tam byl poprvé, neřekl, zastává se šikanovaných vojáků, dává peníze válečným veteránům. Občas se někde zjeví v nacistické uniformě, zleje se jak dobytek, serve se na ulici, přeřízne všechno, co je blond a neuteklo na strom, nebo ukáže nahý zadek. Ale tohle všechno veřejnost velkoryse přehlíží a nadneseně se usmívá. Harry je přece hrdina a Británie ho zbožňuje. Celý svět ho zbožňuje. Tenhle borec má pravý SFEK

3. Sandra Bullock (49)

Holka od vedle, co má náhodou doma Oscara a její filmy patří mezi nejvýdělečnější. Není zrovna extratřída herečka, není ani obzvláště překrásná, nohy a ramena má tak trochu jako řeckořímský zápasník a na pohled vypadá docela přísně. Proč ji lidi nemají rádi? Nevíme, protože žádní tací nejsou. Sandra totiž všechny nedostatky, které by jí kdo mohl vytknout, dohání jiskřivou osobností. Je hrozně vtipná, nemluví z cesty, nikdy nic neprovedla, prožila si peklo s hnusáckým manželem, nikam se nevtírá a když se někde objeví na červeném koberci, je to celkem událost, protože se nepotřebuje vystavovat jak na trhu. Sandra zná svou cenu, a přesto není namyšlená a ani ze své slávy netěží.

2. Meryl Streep (64)

Upřímně, měl by ji nenávidět všechen herecký svět. Mrcha Meryl dostane nominaci za každý film, kde se objeví, a ještě nikdo nikdy v historii Hollywoodu nezískal rekordních sedmnáct nominací na Oscara Ale kdo by, proboha živého, nenáviděl Meryl? Neoddiskutovatelný největší žijící herecký talent, jaký se kdy zjevil, rozděluje veřejnost jen na dva tábory. Ten první ji zbožňuje a mluví o ní jako o největší herečce, ten druhý ji jenom uznává a mluví o ní jako o největší herečce. Pak jsou tu její kolegové z branže, staří bardi a přátelé, kteří si už z jejích nominací dělají srandu, a mladé hvězdičky, které se klepou úctou a vzrušením, že budou hrát zrovna s velkou Meryl. Nikdo mezi těmito dvěma světy neexistuje. Kult osobnosti a talentu je tak vesmírně obrovský, že pohanět Meryl se rovná spáchat společenskou sebevraždu.

1. Céline Dion (45)

Její hudba není nijak zázračná. Dělá jednoduchý popík a klišovité klipy. Zpívá hlavně o lásce. Moc lidí její hudba nebere. Takže v čem je ten trik? Céline je prototypem toho, čemu se říká diva. Své obří koncerty utáhne naživo sama, její hlas je jedním z nejrozpoznatelnějších zvuků na Zemi, její živý zpěv zní úplně stejně jako z cédéčka. Kdo někdy viděl její koncert, pochopí. Nikde zástupy maškar a efektů, srdečná komunikace s publikem, žádné odhalené zadky a ňadra, navíc je ohromně vtipná. A jako diva se i chová. Ke všem je vstřícná, ochotná, nebojí se lidí, ochranku kolem ní neuvidíte, nemá na kontě žádný skandál, žije spořádaným životem mimo šoubyznys, neoplývá hvězdnými manýry. Finančně s velmi bohatým manželem ve vší tichosti hojně podporuje válečné veterány. Celebrita, jak se sluší a patří.

Související články

Další články