Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

15 extrémně divných a trapných obrázků ukazujících Velikonoce v plné nádheře

Děsiví velikonoční zajíčci. Nic nenavodí sváteční atmosféru lépe.
Zdroj:
+ Dalších 11 fotografií

Oslavovat Velikonoce je ve své podstatě dost podivná tradice. Víte vůbec, co se oslavuje? Ve své podstatě brutální vražda Ježíše Krista. Můžete namítat, že se ve skutečnosti oslavuje jeho vzkříšení, ale kdyby ho někdo pár dní předtím brutálně nemučil, nepřibil na kříž a nenechal vykrvácet, k žádnému vzkříšení by docházet nemuselo.

Dneska se navíc slaví pomocí vajíček, zajíčků a mlácení žen pomlázkou, zatímco dříve byly Velikonoce teprve zábava. Jelikož to byly svátky plodnosti a přicházejícího jara, pořádaly se velké sexuální grupáče. Ostatně dříve se v téhle době neoslavovalo vzkříšení Krista, ale bohyně plodnosti. Takže se občas musela podříznout a nechat vykrvácet i nějaká ta panna, aby byla bohyně plodnosti spokojená.

A co velikonoční zajíček? Ta obrovská potvora, která dětem ráno schovává vajíčka a ony je pak musí hledat? Je to něco jako Santa Claus, ten chlapík z reklamy na coca-colu, co najednou o Vánocích dětem nosí dárky.

Každopádně se pak nelze divit, že na Velikonoce vznikají podobné podivné momentky.

Související články

Další články