Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

13 šokujících faktů, které jste nevěděli o modelce Caře Delevingne!

Cara je v současnosti jedna z nejúspěšnějších modelek. Co o ní
ještě nevíte?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

O topmodelce Caře Delevingne (21) se tu nemusíme sáhodlouze zmiňovat.

Určitě jste minimálně jednou o této modelce s nevyjasněnou sexuální orientací slyšeli. Teď vám však chceme přiblížit pár zajímavých věcí, které jste o ní možná nevěděli.

1. Cara by neměla hluboko do kapsy, i kdyby celý život strávila lenošením v posteli. Pochází totiž z velmi vážené anglické rodiny, která disponuje samozřejmě obrovským majetkem. Její rodina vlastní developerskou společnost Charles Hamar Delevingne a její dědeček sir Jocelyn Stevens byl významným publicistou a novinářem. V roce 1960 poskytl finanční podporu první pirátské rádiové stanici a v roce 1996 byl povýšen do šlechtického stavu.

2. Její babička dělala dvorní dámu mladší sestře anglické královny, princezně Margaret (†71).

3. Cara navštěvovala jednu z nejprestižnějších škol v Anglii „Bedales school“. Rok na takové škole vás vyjde v přepočtu na více než 600 tisíc korun. Škola je také známá svým liberálním postojem a uvolněnou atmosférou. Cara také jednou vyprávěla o tom, jak se tam naučila kouřit.

4. Její kmotrou je slavná anglická herečka Joan Collins (81).

5. Cara má dvě starší sestry. Poppy Delevingne je také poměrně známá modelka. Fotila například pro Louis Vuitton. Méně se však hovoří o její druhé sestře Chloe Delevingne, která teď v červnu porodila syna.

6. Cara byla vždycky tak trochu klukem. Rodina, se kterou stále žije, jí přezdívá monstrum. Na svatbě její tety, kde byla za družičku, byla jako dítě velmi rozhořčena z toho, že nemůže jít ve fotbalovém tričku a kraťasech.

7. Cařin první modelingový počin byl ve Vogue Italy roku 2004. Nafotil ji fotograf Bruce Weber.

8. Je to překvapivé, ale stále se neví, jaká je přesná výška Cary. Často se uvádí výška 176 centimetrů, někde se však dočtete 173 cm. Její agentura uvádí 179 cm.

9. Caru objevila stejná „lovkyně modelek“, která objevila Kate Moss. Sarah Doukas o ní řekla, že je tak úspěšná, protože je inovativní, vzrušující a stále vyjadřuje samu sebe.

10. Modelka má dohromady 14 tetování. Jejím prvním byl lev na prstu pravé ruky před rokem a půl.

11. Cara je velmi hudebně orientovaná. Od svých 13 let píše hudbu a hraje na bubny. Občas si také zazpívá. V budoucnu by prý chtěla mít nahrávací studio.

12. U hudby to však ale nekončí. Cara tak trochu fušuje i do herectví. Měla malou roli ve filmu Anna Karenina a teď se chystá premiéra filmu Timeless, kde má dokonce už jednu z hlavních rolí.

13. Po špatných zkušenostech s kradením jejího jména je Cara Delevingne pod ochrannou známkou.

Související články

Další články