Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

13. sezóna seriálu Ulice je tu: Terezku Jordánovou budou svádět, Bedřich bude mít peklo kvůli miminku

Terezka Jordánová má sex ráda…
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 12 fotografií
13. sezóna oblíbeného seriálu Ulice je zde! Byly to dlouhé dva měsíce, kdy jsme mohli jen přemýšlet nad tím, jak se budou vyvíjet vztahy našich oblíbených hrdinů. Čeká nás podzim plný emocí a Nova prozradila, na co se můžeme těšit.

Náš oblíbený seriál opět po prázdninách startuje a podle informací se máme opravdu na co těšit. Čeká nás emoční terno, kdy nebudeme vědět, kde nám hlava stojí.

Z kamarádů Davida a Terezy (Matouš Ruml a Patricie Solaříková) bude vznikat něco víc. Gábina (Aneta Krejčíková) si půjde za svým snem a navzdory všemu a všem si bude rozjíždět vlastní podnikání.

U Maléřů (Hana Holišová a Tomáš Dastlík) budou stát před profesními výzvami a u Liškových (Ljuba Krbová a Adrian Jastraban) se změní celá rodinná situace v důsledku narození Bedřichovy dcery.

U Nyklových (Tezera Bebarová a Václav Svoboda) se schyluje k velkému rodinnému řešení. Ani u Peškových (Rudolf Hrušínský a Dana Syslová) nebude klid. Adriana (Šárka Vaculíková) jim bude pořád přidělávat starosti, protože se bezhlavě zamilovala do Roberta (Vuk Čelebič), ale nějak nevidí, že tato láska je slepá.

Asi největší zásah bude do dosud poklidného života Marečků. Věrka (Milena Steinmasslová) se po letech potká se svou první velkou láskou Michalem- (Vladimír Kratina) a Luboš (Rosťa Novák st.) se tak bude muset o svou ženu pekelně snažit.

Těšíte se na rodinné večery v půl sedmé na gauči? My ano! Dejte nám do komentářů vědět, jaké je vaše nadšení a pocity z prvních dílů 13. sezóny.

Související články

Další články