Náš oblíbený seriál opět po prázdninách startuje a podle informací se máme opravdu na co těšit. Čeká nás emoční terno, kdy nebudeme vědět, kde nám hlava stojí.

Z kamarádů Davida a Terezy (Matouš Ruml a Patricie Solaříková) bude vznikat něco víc. Gábina (Aneta Krejčíková) si půjde za svým snem a navzdory všemu a všem si bude rozjíždět vlastní podnikání.

U Maléřů (Hana Holišová a Tomáš Dastlík) budou stát před profesními výzvami a u Liškových (Ljuba Krbová a Adrian Jastraban) se změní celá rodinná situace v důsledku narození Bedřichovy dcery.

U Nyklových (Tezera Bebarová a Václav Svoboda) se schyluje k velkému rodinnému řešení. Ani u Peškových (Rudolf Hrušínský a Dana Syslová) nebude klid. Adriana (Šárka Vaculíková) jim bude pořád přidělávat starosti, protože se bezhlavě zamilovala do Roberta (Vuk Čelebič), ale nějak nevidí, že tato láska je slepá.

Asi největší zásah bude do dosud poklidného života Marečků. Věrka (Milena Steinmasslová) se po letech potká se svou první velkou láskou Michalem- (Vladimír Kratina) a Luboš (Rosťa Novák st.) se tak bude muset o svou ženu pekelně snažit.

Těšíte se na rodinné večery v půl sedmé na gauči? My ano! Dejte nám do komentářů vědět, jaké je vaše nadšení a pocity z prvních dílů 13. sezóny.