Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

13 bodných ran v těle a zmizelo její srdce i podprsenka! A policie? Aneta R. se prý sama zabila!

Proč tato dívka zemřela?
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Její smrt před rokem otřásla českou veřejností. Kriminalisté totiž tvrdí, že Aneta R. se před rokem 13x sama bodla a spáchala sebevraždu. Jenže případ provází mnoho otazníků a zdá se, že policie pracovala zbytečně rychle. Jako by přišel příkaz shora mít kauzu co nejrychleji uzavřenou.

Co se přesně stalo 20. září 2014 v bytě v pražských Letňanech? Policie tvrdí, že třiadvacetiletá dívka se zde najednou sama od sebe ubodala. Několikrát jsme na stránkách webu eXtra.cz upozornili na skutečnosti, které nehrají. Zdá se, že policie neodvedla dobrou práci – více ZDE.

Portál aktualne.cz se rozhodl, že zveřejní některé části z policejního spisu. Zdá se, že někdo na případ hodně chvátal. Proč a kdo? Policie tvrdí, že dívka si vzala trochu kokainu a pak sama sebe ubodala. Je to ale vůbec možné?

 1. Na případu se vystřídalo několik státních zástupců.
 2. Oba lidé, kteří byli s Anetou, když se ubodala (byla to její kamarádka Kateřina a kamarád Ahmad), tvrdí, že nůž zůstal ležet v ložnici. Podle spisu se ale našel v kuchyni.
 3. Policie neví, kam zmizela zakrvácená halenka a podprsenka. Podle policie se při vyšetřování oba důkazy ztratily.
 4. Kateřina podle webu aktualne.cz při první výpovědi uvedla, že v bytě byl ještě někdo čtvrtý. Prý tam byla Aneta, Ahmad a Kateřina a ještě jeden člověk. Kdo to byl?
 5. Policisté odmítli vyslechnout taxikáře, který partičku z COCO baru do Letňan vezl.
 6. Matka Anety R. požádala o repitvu. „Repitvu jsem nechala udělat proto, že mi to celé přišlo od začátku divné. Policie místo aby mi řekla, ať počkám na výsledky, začala říkat, že dcera měla velké dluhy a psychické problémy, a proto se zabila. Navíc mě nevolali ani k identifikaci těla a celé tři týdny mě k dceři nechtěli pustit,“ vysvětluje matka. Při repitvě se zjistilo, že z Anetina těla zmizelo srdce.
 7. Policie neprovedla v bytě rekonstrukci. Ahmad byt rychle prodal.
 8. Ahmada policie vyslechla až 4 dny po tragédii. Podle Kateřiny Ahmad míchal kokain a nějaké léky a v poslední době před Anetinou smrtí byl velmi agresivní. Ahmad se již dříve léčil v psychiatrické léčebně v Bohnicích. Policisté si nenechali vypracovat psychiatrický posudek na Ahmada.
 9. Jediný, kdo viděl Anetu, jak se sama bodá, je Ahmad. Ve výpovědi tvrdí, že křik neslyšel, ale že v noci viděl Anetu, jak se sama bodá. Pokusil se jí prý nůž vytrhnout a ona ho pořezala na ruce. To je Ahmadova výpověď.
 10. Policie odmítala nekonečných 5 měsíců předat vyšetřovací spis Anetině matce. Vyšetřovatel Jan Ušelík k případu nechce podávat žádné informace, že to může jen mluvčí. Když se ale optáte mluvčí Andrey Zoulové, tak se dozvíte, že „nejste přímým účastníkem řízení“, a proto vám do záhadné smrti třiadvacetileté dívky nic není.
 11. Policie případ uzavřela, že se dívka sama pobodala v toxické psychóze. Anetina matka ale tvrdí, že její dcera kokain nikdy nebrala.
 12. Dokázala by se zfetovaná dívka sama 13× bodnout? Tak, aby tři rány do srdce byly smrtelné? Matka je přesvědčená, že Anetu mohl ubodat někdo jiný. Někdo, koho zcela záměrně vyšetřovatelé od počátku případu opominuli. „Orgány činné v trestním řízení případ odložily především na základě pitevní zprávy a vůbec neřešily otázku možného zavinění třetí osoby z kriminálního hlediska. Podali jsme stížnosti proti usnesení o uzavření případu, kterou nám hned zamítli, a podali jsme stížnost na GIBS kvůli postupu policie. A ještě budeme psát stížnost na státní zastupitelství, protože se řádně nepodívali na detektor lži, kde jsou podle oslovených odborníků lži, a my chceme, aby se tím začalo státní zastupitelství zabývat,“ uvedl pro aktualne.cz právník Anetiny matky Tomáš Výborčík.

Související články

Další články