Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

12 faktů, které jste nevěděli o filmu Fantastická zvířata a kde je najít

Přeroste Mlok Harryho Pottera?
+ Další fotografie
Film Fantastická zvířata a kde je najít je teď velkým hitem kin po celém světě! Pokud jste četli knihu od J. K. Rowlingové, možná jste se filmu nemohli dočkat. Čeká nás stejný boom jako s Harrym Potterem? Jestli jste filmu už propadli, máme pro vás pár zajímavostí, které jste o něm možná nevěděli.
 1. Film byl režírován Davidem Yatesem, který režíroval poslední čtyři filmy Harryho Pottera. Scénář si píše J. K. Rowling sama, stejně tak tomu bude s dalšími čtyřmi filmy.
 2. Eddie Redmayne dělal casting na Toma Riddlea v Tajemné komnatě. Po dvou řádcích textu byl však zastaven a poslán pryč.
 3. Eddie byl však jasnou volbou J. K. Rowling, která si ho sama vybrala pro hlavní roli. Nemusel tak procházet žádným castingem, a dokonce měl prsty i ve výběru vedlejších rolí.
 4. Každý z herců si navrhl svou vlastní kouzelnickou hůlku.
 5. Eddie Redmayne kvůli roli trénoval s pracovníky zoologické zahrady a se skutečnými zvířaty.
 6. Ve filmu se objeví záběr, kde je na fotografii Lety Lestrange v Mlokově rámečku. Je to Zoë Kravitz, což znamená, že si možná zahraje v dalších filmech.
 7. Brumbál se objeví v dalším filmu a střihne si pár scén, ještě není známo, kdo jej bude hrát. Spekuluje se o Jaredu Harrisovi a Michaelu Gambonovi, který ztvárnil Brumbála v posledních Harry Potterech a prý umírá touhou si zahrát ve Fantastických zvířatech.
 8. Děj se odehrává ve stejném roce, ve kterém se narodil Voldemort, 1926.
 9. Scéna s Johnnym Deppem se točila v lednu a všichni o ní museli přísně mlčet.
 10. Film se dotočil teprve tři týdny před datem uveřejnění.
 11. Ani jedna scéna se nenatáčela v New Yorku.
 12. Daniel Radcliffe se rozčílil, že Mlok měl ve filmu lepší kostým než on jako Harry Potter. Vadilo mu, že deset let točil v mikině a džínách a Mlok dostal kabát.

Mohlo by vás zajímat

Další články