Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

11 důvodů, proč vám padají vlasy: Zastavte to!

Dlouhé vlasy jsou vizitkou každé ženy.
Každá žena chce mít zdravé, dlouhé a krásné vlasy. Všeobecně se ví, že hned po velikosti prsou zajímají chlapy vlasy. Dlouhé vlasy jsou naším dalším sexuálním poutačem a pomocníkem v cestě za krásou. Proč ale někdy vlasy padají a lámou se? Máme pro vás 11 nejčastějších důvodů.

Pokud máte stále problémy s vlasy, padají vám, lámou se a třepí, možná vám pomůžeme k ozdravné cestě. Máme pro vás totiž 11 nejčastějších ničitelů vlasů. Pokud se tedy těmto 11 bodům vyhnete a své vlasy ochráníte, dočkáte se neuvěřitelných změn. Zapomeňte na drahé olejíčky a vitaminy, stačí se řídit těmito radami.

1. Hormonální změny, zvláště v těhotenství, po porodu a během menopauzy

2. Problémy se štítnou žlázou

3. Stres

4. Prodělaná infekce

5. Dlouhodobé nošení čepců, klobouků nebo jiných pokrývek hlavy

6. Splétání vlasů do copů a těsných culíků, časté nošení čelenek a sponek

7. Nešetrné barvení a styling, fénování, kulmování a česání

8. Špatný životní styl

9. UV záření

10. Užívání některých léků

11. Drastické diety

Nezoufejte a nepropadejte beznaději. Krásné a zdravé vlasy můžete mít taky, pokud se o ně budete starat s láskou a budete přemýšlet o faktorech, které vlasy ničí. Krásné dlouhé vlasy patří neodmyslitelně ke každé ženě, a tak by byla škoda se o dlouhou hřívu nepokusit.

Mohlo by vás zajímat

Další články