Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

10 znamení, že žijete ve vztahu, který absolutně nemá smysl

Nejste si jisti, zda vztah, který se snažíte udržet, má budoucnost? Pokud souhlasí více než 5 bodů z těchto deseti, vykašlete se na to a hledejte dál.

1. Hádky na denním pořádku

Neomlouvejte se tím, že i ostatní páry se hádají. Tohle prostě rozhodně není O.K., máte spolu strávit pohodový život, ne mezi sebou bojovat.

2. Žijete v sociální izolaci

Nastavili jste si to tak, že jste pořád spolu, skoro nikam nechodíte, a když, tak opět jen spolu? Ženete se do záhuby. Důležité je mít tak trochu každý svůj život, svoje koníčky, svoje přátele. Dejte si volnost, přece si důvěřujete, ne?

3. Nulová komunikace

Omezily se vaše rozhovory pouze na téma „co budeme jíst“ nebo „kdo vynese koš“? Super. Vyneste si kromě koše i kufry, tohle nebude to pravé ořechové.

4. Žádný respekt

Vážíte si svého partnera či partnerky? Chcete slyšet jeho názory? Hájíte ho před ostatními? Chováte se k němu s úctou? Bojíte se urazit jeho city? Ne? Pak je něco špatně.

5. Špatný sex

Existují páry, které spolu žijí téměř v sourozeneckém vztahu a funguje jim to. Respektují si navzájem úlety, milenky, milence. Ale těch je málo. Pokud to mezi vámi v posteli už nejiskří, věřte, že už ani nikdy nezačne. Utečte.

6. Neschopnost kompromisu

Neumíte se dohodnout, jestli půjdete do italské nebo mexické restaurace, a ani jeden nejste schopný ustoupit? Jak spolu chcete řešit ty opravdu závažné otázky? Jak spolu chcete žít? Skončete to.

7. Nevěra

Soutěžíte v tom, kdo koho stylověji podvede? Snažíte se jeden v druhém prostřednictvím nevěry vzbudit žárlivost? Gratulujeme, jste paka. Oba.

8. Nezájem

Nemáte tušení, co váš protějšek baví? V čem vyniká? Jakou hudbu má rád? Jaké jídlo je jeho nejoblíbenější? Jak mu říkali rodiče, když byl malý? Je vám jedno, že má zrovna natažený sval? Pak tohle jistě není láska.

9. Nevídáte se

Oba jste dost zaměstnaní a navíc se zdá, že pokud máte volno, nevyhledáváte svou společnost, ale raději si chodíte po svých. Potkáváte se jen občas v koupelně, sem tam si vlepíte pusu, aby se neřeklo, ale už jste si prostě tak nějak zvykli na tenhle druh vztahu. Přijde vám v pořádku. No není to v pořádku.

10. Zbyli jste si

Ani jeden z vás neumí žít sám. Jste spolu, protože nesnášíte samotu a taky je divné ve vašem věku být single. Tak nějak jste si zbyli. Váš vztah vyplynul ze situace. Seberte odvahu a začněte znova. A sami.

Mohlo by vás zajímat

Další články