Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

10 zásadních předsevzetí, jež byste si měli dát pro letošní prázdniny!

Tohle všechno byste měli v létě stihnout!
Zdroj: archiv

Prázdniny jsou dobou, kdy bychom se měli soustředit hlavně sami na sebe. Na to, co nás baví, co máme rádi a co nám dělá radost. Předkládáme vám proto seznam věcí, které byste tohle léto rozhodně měli stihnout!

1) Alespoň dvakrát se svléknout do plavek, abyste všem ukázali, že máte super postavu, nebo abyste sami sobě slíbili, že příští sezonu to bude lepší.

2) Vyspat se pod širákem. Víme, že je to hrozné, ale lidem, kterým o tom budete vyprávět, to bude připadat strašně romantické a udělají to taky. A vy se jim pak budete moct v duchu smát za ty štípance od komárů.

3) Vyspat se s někým ve stanu. A myslíme to čistě technicky, tudíž klidně s nejlepší kámoškou. Váš stan si totiž rozhodně zaslouží, abyste ho jednou za uherák vyvětrali.

4) Dát si rande s cizincem. Pravděpodobně to bude hrozivě trapné rande, ze kterého po hodině utečete zadními dveřmi v baru cestou na záchod, ale za ten adrenalin to stojí. Zvlášť v Chorvatsku, v Itálii a na Lipně.

5) Upéct si špekáček na ohni, jednou si kousnout a zanadávat si na Kostelecké uzeniny, že už ty špekáčky nejsou, co bývaly, a že jsou samá mouka! Hrozně se vám uleví a vaše babička z vás bude mít radost.

6) Zamilovat se. Tím nic nezkazíte. A nebo taky všechno.

7) Vyjet na festival. A je úplně jedno, jestli si vyberete hudební, filmový, divadelní nebo gastronomický. Na festivaly se v létě prostě jezdí a tečka.

8) Poslat někomu pohled. Pamatujete si, jak bylo skvělé posílat pozdravy z letního tábora? Vašim blízkým to vždycky udělalo nesmírnou radost. Když si se svými kamarády a známými zavedete tradici posílání pohledů, zjistíte, že SMS i MMS jsou dávno mrtvé…

9) Používat kondomy! Ani byste nevěřili, že zrovna o prázdninách a začátkem září mají chudáci venerologové a gynekologové plné ruce práce… Proč asi? Kvůli španělské chřipce to asi nebude…

10) Nespálit se! Vrásky a rakovina kůže totiž nejsou tím nejlepším letním suvenýrem…

Související články

Další články