Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

10 věcí z České Miss, které televizní divák neměl šanci vidět! Víme, co večeřela Faltýnová i co rozzuřilo Míšu Maláčovou

Paní Míša Maláčová má vybranou další lidumilku, která bude chtít
hlavně muže s čistým srdcem a ustálenou politickou situaci na Ukrajině.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 3 fotografie

Česká Miss pro rok 2014 byla konečně objevena a celá naše republika si tak může oddechnout, že máme o starost méně. Zde je výčet deseti velkých událostí, kterých si člověk z lidu přikovaný u televizní obrazovky nemohl všimnout. Což je v některých bodech jenom dobře.

1) Ředitelka Míša Maláčová v průběhu večera během reklamy důrazně napomenula publikum, že je „neuvěřitelně tuhé a studené“, a že pokud bude dívkám více tleskat, bude všem „opravdu velmi vděčná“. Zda byla narážka ohledně tuhosti myšlena i na čestnou předsedkyni poroty Sophii Loren, už Míša raději nespecifikovala.

2) Po Michaele napomenul publikum z amplionu i režisér přímého přenosu Michal Čech, který se vyjádřil, že všichni v sále jsou „fakt jako scíplý“. Ještěže Sophia nerozuměla – co by si asi pomyslela, kdyby zjistila, že je v sále plném scíplotiny?

3) Zpěvačka Lucie Bílá prý jako jediná nezazpívala svou přetaveninu hitu od AC/DC na playback. Všichni netrpělivě čekali, kdy v písni zazní Lucčin oblíbený textařský obrat „moře sýrů“, který použila při artovém zpracování „Smells Like Teen Spirit“ od Nirvany, ale nestalo se tak. Všichni se tak museli spokojit alespoň s jejím tradičně nesmírně sexy oblečkem.

4) Obhlédnout dívky si přišli i výtvarný umělec David Černý a politik Karel Schwarzenberg. Tvářili se ale oba poněkud ustaraně, takže je možné, že se jim žádná z mladých a hubených finalistek nelíbila. To jest s podivem, když si vezmeme, že mladost a hubenost jsou pro mnohé muže hlavním předpokladem vztahu.

5) Modelka Petra Faltýnová se neostýchala dojít si k rautu pro večeři, zřejmě aby nepopíjela vínko nalačno. Dala si jeden list salátu, dva plátky sýra, trochu fety a tři olivy. Poté, co se pochlubila s touto večeří jak pro statného zálesáka, už jí nic nebránilo nerušeně konzumovat další tekutiny.

6) Herec Miroslav Donutil byl na afterparty veřejně nazván do mikrofonu „Martinem Donutilem“, což způsobilo kyselý výraz jeho manželky a ještě kyselejší výraz samotného umělce.

7) Miliardář Karel Janeček dorazil v doprovodu své mladší sestry Aleny a nechal si upravit od starostlivé Elišky Kaplicky poněkud pomuchlaný a přetočený límeček, jak se na každého správného geniálního matematika sluší.

8) Janečkova expřítelkyně, modelka Jana Doleželová byla zatím obklopena skupinou jiných mužů u stolu bezpečně vzdáleném od tohoto propagátora volné lásky.

9) To by nebyla Česká Miss, aby na koncertu u rautu následně nezazpívala sestra Michaely Maláčové, která ještě před začátkem přímého přenosu upozorňovala mnoho lidí na to, že je zpěvačka.

10) Nakonec zazpívala i modelka Jitka Válková, která snaživě zahřímala hit „We Will Rock You“, zatímco na ni mlsně ulpíval pohledem její čerstvě odkopnutý snoubenec, fitness trenér Mirek Cipra. Ten Jitce vůbec celý večer dával najevo, že je „tam jen pro ni“. Uvědomil si zřejmě, že Jitka má ve svém jídelníčku natolik vyvážené množství vlákniny, cereálií a vitamínů, že by byla hloupost tyhle vědomosti zase lít do nové, nic netušící vítězky této triumfální soutěže.

Související články

Další články