Když tušíme, že se schyluje k sexu, chceme být naprosto top. Přípravy nám mnohdy zaberou hodiny. Tím vším si prostě musíme projít, jinak bychom si postelové hrátky naplno neužily.

Co přesně všechny uděláme předtím, než v posteli hodíme svůdnou pózu a partnerovi gestem naznačíme, že jsme připravené?

1. Hlavně se blýsknout v novém sexy prádélku

To musí být nejsvůdnější na světě a musí nám padnout jako ulité. V kabince při jeho zkoušení jsme schopné strávit hodiny, než se v něm v zrcadle prohlédneme ze všech stran. Podprsenka musí udělat ten správný push-up efekt a barva musí být nejlépe červená. Doma se v něm ještě producírujeme, abychom se ujistily, že je to ono.

Sexy prádélko bychom měly. Teď už se jen v posteli správně nastavit a čekat na příchod miláčka.

2. Oholit všechno a všude

Přestože jsme téhož dne tento holící rituál provedly a jsme bez chloupků. Než dojde k sexu, raději se oholíme celé znovu, aby partner nikde nezavadil o strniště. Sem tam ve spěchu zvolíme holení nasucho. To se ale ve většině případů neobejde bez pořezání.

3. Hlavně uklidit všechen binec

Je jasné, že před tím, než se objeví partner ve dveřích, nebudeme vysávat, drhnout podlahu a dělat velký úklid. Přece úplně postačí všechny hadry a nepořádek zavřít do skříně. Pak už jen stačí ustlat postel a je hotovo. Všechny jsme to párkrát udělaly.

4. Kontrola tam dole

Jasně že naše vagina bude vypadat pořád stejně, i když projdeme veškeré zkrášlovací rituály. Přesto nás to nutí si ji ještě zkontrolovat, než ji spatří partner.

5.Volba té správné hudby

Několik z nás je schopno kvůli romantické atmosféře hodinu sedět u počítače a stahovat tu nejromantičtější hudbu, kterou pak náhodou zapneme, když dorazí naše drahá polovička.

6. Po dvacáté na toaletě

Chodíme pořád učůrávat. Přiznejme si to. O nic nejde. Vždyť kdo by stál o malou nehodu během styku.

7. Hlídáme si, co jíme

Nejenže chceme pokud možno ploché bříško. Přes den nesmíme sníst nic, co by nás nadýmalo a později vyvolávalo nevhodné zvuky.

8. Očichávání všech částí našeho těla

Tak tohle prostě musí být, ať si každý říká, co chce. Kontrola, jestli náhodou někde nesmrdíme, je opravdu důležitá. Všechny se proto raději navoníme úplně všude. Schytá to i rozkrok.

9. Kontrola, kdy naposledy jsme si vzaly antikoncepci

Tento bod nesmíme nikdy vynechat. I když svého muže milujeme, přece nechceme ihned skončit v jiném stavu nebo běžet po sexu pro Postinor.

10. Samomluva před zrcadlem

Nakonec si po všech těch procedurách musíme promluvit samy se sebou. Je nutné zjistit, jestli jsme na nic nezapomněly, a trochu se vyhecovat, že bude sex dokonalý. S vlastním odrazem v zrcadle se přece mluví nejlíp!