Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

10 věcí, které byste nikdy neměla posílat svému ex!

Co nepsat svému ex

Víme, když kolem vás prošel se svou novou kostí, nafoukla jste se vzteky jako rok prošlá konzerva sardinek a měla jste sto chutí mu ihned provětrat nový vztah přesně mířenými textovkami, při jejichž čtení by na vás nostalgicky vzpomínal jako na nejlepší holku svého života.

Možná má ale pořád ještě vaše věci a možná se ho jen potřebujete nutně zeptat na něco, co ví jen on. S textovkami svému bývalému opatrně, posílejte je pouze v krajním případě a ještě si navíc musíte dát pozor, abyste neudělala zásadních deset chyb.

10. Nikdy nepište jednoslovnou zprávu!

Zapomeňte na SMS ve tvaru Ahoj a dál nic. Nikdy nenuťte svého bývalého, aby se musel zajímat jako první, proč mu píšete. Pokud mu něco chcete, jděte rovnou k věci a vybalte na něj vše, co potřebujete.

9. Odpusťte si oslovení z dob, kdy jste byli ještě pár!

Protože už párem dávno nejste. Váš bývalý dostal od rodičů křestní jméno, používejte jej a vynechte všechna ta zlatíčka a kachňátka. Taky se vyhněte mrkacím smajlíkům, evokují flirtování a budete akorát za zoufalou vtěrku.

8. Nepište mu opilá!

Nejčastější prohřešek, s mobilem by měl být zákaz chození do baru. Pod pěti drinky ve dvě ráno vidíte svět jinak než váš exnabíječ, sladce chrápající v náručí své nové holky. Nehledě na to, že ráno se budete chtít oběsit na první borovici u cesty a pak ještě nádavkem sjet autem ze skály. Tak mocně vám bude hanba.

7. „Proč jsi mi neodepsal?“

Protože na vás zvysoka kašle. Smiřte se s tím a hlavně to z něj nelamte silou. Pokud vám neodepsal již na první zprávu, je to jasný signál, že jste pro něj skončila.

6. Neřešte s ním své vztahy!

Něco po něm chcete? Napište mu to jasně a stručně a dejte od mobilu ruce pryč. Váš ex není zvědavý na vaše momentální postelové problémy a fakt ho nezajímá, že jste se vyspala s jeho kamarádem a ten se teď týden neozval. Tohle máte říkat svým kamarádkám, ne někomu, kdo vám zlomil srdce.

5. „Pořád na tebe myslím.“

Je snad úplně jasné, že lidé, co se rozešli nedávno, na sebe budou nějakou dobu myslet. Proč mu to říkáte? Váš vztah skončil, starejte se o to, abyste oba mohli myslet na někoho jiného. A pokud jste od sebe již dlouho? Pak jste mimo a měla byste si domluvit návštěvu v psychologické poradně!

4. Nežebrejte!

Dostala jste kruté kopačky a vůbec nechápete, co jste provedla špatně? Ano, je to syčák, pokud vám neumí do očí říct, proč se s vámi rozešel, ale je potřeba se přes to přenést a neprosit a nedožadovat se ani jeho, ani vysvětlení. Pokud to uděláte, za čas pro vás bude platit ranní rozcvička z čísla osm.

3. Druhá a třetí a osmá zpráva

Máte ve společné péči psa? Napsala jste mu, že potřebujete, aby se o něj ve čtvrtek postaral, protože jedete pryč, a on souhlasil? Odpověděl a to stačilo. Buďte tou, která tento rozhovor ukončí po jeho odpovědi, a už neodepisujte. Není co.

2. Neposílejte mu sexy fotky!

Nebo nahé. Proboha nikdy!

1. Prozvánění.

Nejvyšší vrchol zoufalosti. Radši opravdu sjeďte ze skály.

Související články

Další články