Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

10 úžasných fotografií koní: Podívejte se na spojení vášně a kreativity

Koně miluje od mala a teď je profesionálně fotí.
Zdroj: Wiebke Haas
+ Dalších 6 fotografií
Už jako malá holčička se zamilovala do koní. Představovala si, jak polem cválá jako o život, a nedokáže si bez těchto nádherných zvířat představit život. A protože nechtěla mít nudnou práci v kanceláři, rozhodla se, že najde svůj smysl života právě v těchto krasavcích. Začala fotit koně, stala se profesionálem a výsledek stojí opravdu za to!

Wiebke Haas (24) skloubila vášeň pro koně s kreativitou. S těmito zvířaty tráví každý den a nedokáže si život bez nich představit. Trvalo jí 3 roky, než se stala profesionální fotografkou. A začala se tím živit. Jejím záměrem ve fotografiích je to, aby se chtěl člověk na fotografie dívat pořád dokola. Dokonale tak prezentuje krásu a půvab těchto majestátních zvířat.

Někdy to prý trvá 2–3 dny, než se jí podaří vyfotit přesně ten snímek, který si představuje. Každý kůň má totiž svůj charakter a postoj. Nejnáročnější je prý koně motivovat k nějakému nápadu, aby vznikla krásná fotografie. Zpracování jedné fotografie trvá více než 20 hodin.

Její obrázky můžete vidět v časopisech, knihách, galeriích i televizích po celém světě. Letos publikovala svoji třetí knihu o koňském fotografování. Tato žena opravdu žije pro svoji vášeň – a tou jsou koně. Podívejte se na úžasné fotografie do galerie.

Související články

Další články