Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

10 utajených informací o nejšílenějším ruském vrahu a kanibalu Čikatilovi vás přimrazí k židli

Zdroj: archiv
Že se ještě neznáte? Seznamte se s rostovským rozparovačem, vzorným komunistou a jedním z nejodpornějších vrahů 20. století!

O tom, že komunisté nejsou dobří lidé, netřeba spekulovat.

Jeden z nejhorších případů v dějinách 20. století mluví za všechny.

Příběh rudého rozparovače Andreje Čikatila nepřestává šokovat ani v současné době. Český režisér Petr Jákl jej také zapojil do hororu Ghoul, který šokoval filmové příznivce začátkem letošního roku

Připomeňte si nejhorší pravdy o hrůzostrašném vrahounovi!

1. Narodil se na Ukrajině, ve vesnici jménem Jabločnoje krátce před druhou světovou válkou. Jeho otec byl zarytý rudoarmějec a za války byl zajatý Němci a vězněný jako zrádce.

2. Jeho dětství bylo údajně naprosto příšerné. Často ho bili a on se až do školních let pomočoval. Nejhorší událostí, která jej v dětství potkala, byl ukrajinský hladomor, při němž byl údajně zabit a sněden jeho starší bratr Stěpan.

3. Čím podivnější byl, tím lépe se učil. Jeho fenomenální inteligence jej přivedla až k vysokoškolskému titulu. Vystudoval ruskou literaturu a začal následně pracovat jako učitel.

4. Měl manželku a dvě děti, ačkoliv údajně sám trpěl impotencí

5. Jako učitel se několikrát pokusil pohlavně zneužít své studenty, za což byl z práce vyhozen.

6. Jako na oko vzorný manžel, otec dvou dětí a zaměstnanec elektromontážního podniku se prvního hrůzného činu dopustil na devítileté holčičce, kterou se pokusil znásilnit a následně ji zabil. Hodil ji do řeky, a přestože patřil mezi hlavní podezřelé, pykal za něj nakonec někdo úplně jiný.

7. Své oběti poté vyhledával na nádražích, kde nebyl problém navázat kontakt se ženami ze dna společnosti. Nikdo je nehledal, nikomu nechyběly. A Čikatilo se tudíž cítil beztrestný.

8. Poslední vraždu Čikatilo spáchal v roce 1990, už po pádu východního bloku. Obviněn byl čirou náhodou, kdy jej legitimoval policista a zkontroloval stopy krve na jeho oblečení.

9. Souzen byl krátce poté a prokázaly se mu vraždy celkem 31 chlapců ve věku od 8 do 18 let, 14 dívek ve věku 9 až 17 let a 18 mladých žen. Odporné na tom bylo také to, že části svých obětí jedl.

10. Za všechny své hrůzné činy byl odsouzen k smrti střelou za pravé ucho.

Související články

Další články