Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Výměna manželek Věra Bílá Stanislav Zindulka Útok na mešitu

Nejnovější kauzy

10 typů mužů, které najdeme na Tinderu

Sejdeme se všichni na Tinderu?
Tinder, moderní aplikace určená k randění. Dámy, pokud hledáte lásku, vážný vztah nebo pana pravého, tak to na Tinderu nenajdete. Co tam ale určitě najdete, jsou tyto typy mužů. Vyzkoušejte samy.

1. Úplná lama

Poznáte je podle fotek obnaženého potetovaného těla, často z posilovny. Dalším poznávacím znakem těchto lam je úvodní věta typu: „Ahoj, ležím v posteli a sahám si na něj, nechtěla bys mi pomoci?“ Sorry, pomoz si sám, kámo.

2. Poloviční lama

Člověk na komunikativní úrovni. Rozuměj, dokáže komunikovat, aniž byste konverzaci museli utnout po prvních pár větách. A když už si říkáte, že by to mohlo fungovat, přijde pecka v podobě: „A nevadil by ti sex na prvním rande?“ Nevadil, kdyby k tomu rande někdy došlo.

3. Lama převlečená za člověka

Člověk, který vypadá, že má úroveň, a tak s ním jdete na rande. Pokud se zadaří, vypadá stejně jako na fotkách. Když máte opravdu dobrý den, zvládnete si pár minut nebo hodin povídat. Při rozloučení však přichází všemi očekávané: „Chceš jet ke mně, nebo k tobě?“ Chci jet domů a brečet do polštáře, díky, čau.

4. Trpaslík

Na fotkách vypadá skvěle, ve skutečnosti vypadá skvěle, jen je tu jeden zádrhel. Je menší než vy a nedosáhne ke kukátku. V takovém případě je to čistě na vás. Buď to dáte, nebo ne.

5. Ztracený případ

Většinou komunikuje na úrovni, často i vtipně, a protože vás zajímá, jdete na rande. Ovšem už když přichází, říkáte si, že jste raději měla zůstat doma a sledovat Sex ve městě. Jeho stylem je nedbalá elegance/totální nezájem o to, co má na sobě. Na uchu má telefon, vezme vás na sushi, a když konečně dohovoří s tatínkem, vypadne z něj, že pracuje pro O2. Na to mu za pár minut volá maminka, se kterou mluví zbytek večeře. Za dva dny totiž jede na turnaj v ping-pongu, tak aby si stihli popovídat.

6. Tinderman

Chlapec, na kterém je vše v pořádku, je hezký, vysoký, má styl, dělá zajímavé věci, společenský a rád se baví. Jenže trochu moc. Baví se i během týdne a baví se až do němoty. Při takové zábavě je samozřejmě obletován dalšími dívkami z Tinderu, takže pokud jste s ním byly na rande, pravděpodobně to byla náhoda a potkali jste se na nějaké party.

7. Promiň, ale jsem po rozchodu a nehledám vážný vztah

Tuto větu použije již v úvodu konverzace, kterou započal sám. Prober se, kámo, jsi na Tinderu, nechci po tobě ani svatbu, ani dům a zlatého retrívra.

8. Stalker

Pán, který vás osloví, aniž byste mu dala lajk. Sám vám dá super lajk a bombarduje vás zprávami. Pokud s ním ze zdvořilosti komunikujete, gratuluji, už se ho nezbavíte. Vypíše vám celý svůj životopis a plány do budoucna o tom, jak by chtěl založit rodinu. Usiluje o osobní setkání, a to velice intenzivně. Respektive každou hodinu vždy v celou. Pokud mu den neodpovíte, označí vás za ignorantku. Ale nenechte se mýlit, to ho nezastaví. Ještě pěkných pár dnů vám bude psát, proč ho ignorujete. O den později znovu. A pak zase, až dokud neumře nebo nevybere novou oběť.

9. Sexy cizinec

Je v Čechách jen na dobu určitou, většinou víkend a rozlučka se svobodou jeho kamaráda. Pokud má všech pět pohromadě, narovinu vás pozve na nějakou party za účelem „poznání Prahy a místních“, v překladu víkendový sex. Pravidla jsou jasně stanovena, je jen na vás, jestli takovou hru chcete hrát.

10. Soused od vedle, kolega či kamarád

Ano, i to je smutná realita. Na Tinderu skutečně můžete zahlédnout známou tvář. Není nic trapnějšího, než když vám cudně dá lajk a pak vám přijde smska s vysmátým smajlíkem. Jak se s takovou situací vyrovnat? Osobně doporučujeme lajk ignorovat a odeslat vysmátého smajlíka zpět.

Mohlo by vás zajímat

Další články