Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

10 těch naprosto nejlepších momentek, které byly kdy vyfoceny!

Zdroj: facebook.com
Každý nějakou takovou má. Fotku, o které doufá, že na ni všichni zapomněli nebo byla navždy zničena. Zde je deset těch, které se navždy zapsaly do historie internetu a do našich srdcí.

1. Party

Začínáme pěkně zostra. Každý, kdo někdy vypil pár skleniček, ví, že vnímání světa se poněkud změní. Například rozeznat to, co je a není sexy, bývá často veliký problém. A to i u vlastní osoby. Myslíte, že vám to po těch deseti panácích na parketu náramně sluší? Nesluší. Vypadáte zhruba takhle.

2. Kdopak to velí?

Je evidentní, který z těchto dvou by měl problém ve vězeňských sprchách Velikost v tomhle případě nehraje roli a malý pes si důrazně zjednává respekt Z druhé strany to nevypadá na výraznější odpor a řád je znovu nastolen.

3. NASA

Sníte o procházce na Měsíci Tenhle parašutista na něm přistál. Nebo to tak minimálně vypadá. Dokonale načasovaná fotka je hvězdou sociálních sítí na celém světě.

4. Ocas

Někdo na tomhle obrázku se HODNĚ rád myje. Neznámá kočka si je evidentně vědoma zachycení v nedůstojné poloze a rozhodně se jí to nelíbí! Teď už s tím ale nic neudělá. Její ocas je navždy zapsán mezi nejlepšími momentkami na internetu.

5. Sportovci jsou sexy

Nemůžeme si pomoct a přemýšlíme nad tím, jak asi vypadá občanka tohoto muže. Na občance totiž vypadá příšerně úplně každý. Tenhle švarný atlet má ale problémy i při výkonu svého povolání. Získání jeho občanky je tak naším předsevzetím do roku 2015 Pomůžete nám?

6. Osel útočí

Malý chlapec není zcela nadšen ze svého nového spolucestujícího. Nezvaný osel přitom působí tak roztomile... Vzali byste ho na projížďku?

7. Star Wars

Mr. Yoda konečně zachycen ve volné přírodě! Pomocí Síly levituje svůj oblíbený oříšek! Nebo že by to bylo celé jinak? Je vaším favoritem právě tahle momentka?

8. Nevolnost je prevít

Být předposlední je někdy velice stresující. Dle fotografie se dá soudit, že rozhodně více stresující než být zcela poslední. Doufáme, že tato fotka ještě stále visí někde na chodbě univerzity v Nebrasce. Soutěž, která nedala dohromady ani 8 účastníků, si pozornost jistě zaslouží.

9. Princování není jen tak!

Princ Charles (66) má skutečně těžkou práci. Pokorně čeká na svůj krátký čas na anglickém trůnu a čas mezitím zabíjí, jak jen může. Zde zrovna trpí při udílení medaile na hruď mladé důstojnice.

10. Nová zubní protéza

Ústřední téma této momentky je naprosto jasné. Je ale třeba si všimnout nejen muže s jeho novou baseballovou pálkou, ale také jeho okolí. Mladá slečna nalevo od pálky vzývá neznámého boha, dívka úplně dole vůbec neví, že právě šťastnou náhodou nepřišla o 30 bodů IQ, a muž v horní řadě úsměvem leccos naznačuje o svém charakteru. Ve kterém z aktérů vidíte sami sebe?

Související články

Další články