Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

10 ohromujících fotek: Pár si nechal kvůli své svatbě postavit palác za 360 milionů, aby se mohl políbit na kopii balkónu z Versailles

Zámeček jako kopie paláce Versailles.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií

V kanadském městě Vaughan si teď můžete koupit zmenšenou repliku paláce Versailles, ale dost velkou na to, aby se do její přijímací haly vešlo celé nákupní centrum.

Tedy pokud máte zbytečných 360 milionů korun.

Zamilovaný podnikatelský pár si jej nechal postavit jen proto, aby si v něm mohl uspořádat svatbu a políbit se na balkóně. A protože stavba trvala dlouhých pět let, musel být obřad několikrát odkládán, až se to nakonec povedlo minulý rok před rodinou a stovkou přátel, kteří byli všichni oblečeni v kostýmech z 18. století.

Nevěsta a ženich se totiž kdysi zamilovali do podoby skutečného paláce ve Versailles a oba si přáli, aby se mohli během obřadu políbit na jeho balkóně. A protože ve francouzském paláci se svatby nepořádají, přenesli si ho do Kanady.

Zámeček má 12 koupelen, šest ložnic, ohromný bazén, náměstíčko, mramorové podlahy a příjezdovou cestu pro 30 aut. A když stavba svůj účel splnila a padl manželský polibek, rozhodli se ji majitelé prodat.

Rytmus už je určitě na cestě do Kanady.

Související články

Další články